Ryškiausios 2023 metų virtuvės dizaino tendencijos

Įrenginėjant ar atnaujinant virtuvę, svarbu, kad joje išdėstyti buities reikmenys ir įrankiai leistų patogiai judėti. Juk šioje namų zonoje praleidžiamo kone daugiausiai laiko. Norint įrengti ne tik funkcionalią, bet ir šiuolaikišką virtuvę, patariama atsižvelgti į vyraujančias dizaino tendencijas. Atsižvelgiant į tai, šiame straipsnyje pateikiamos 2023-ųjų metų virtuvės interjero tendencijos.

Virtuvės salos

2023-aisiais metais populiarėja funkcionalios virtuvės salos. Jose galima integruoti tiek indaplovę, tiek viryklę. Tad pirmiausia, nuspręskite, kokią funkciją norėtumėte, kad ji atliktų. Interjero dizaineriai pataria salą naudoti ir kaip valgomojo stalą ir šalia pastatyti bent kelias kėdes. Tai leis patogiai gaminti ir tuo pačiu metu bendrauti su šeimos nariais.

Žinoma, norint įrengti salą virtuvėje, virtuvės baldų kainos gali būti kiek brangesnės, nes prireiks daugiau baldų nei įprastai. Be to, sala leidžia itin patogiai įgyvendinti trikampio taisyklę, kai kriauklė, viryklė ir šaldytuvas yra figūros viršūnėse.

Spalvų įvairovė

Praėjusiais metais dominavo natūralūs atspalviai, tačiau šiais 2023-aisiais metais grįžta sodrios spalvos. Žinoma, virtuvės baldai gali būti ir neutralių spalvų, pavyzdžiui, baltos, rudos ar net juodos. Tačiau patariama virtuvę pagyvinti sodriais atspalviais. Pavyzdžiui, jeigu virtuvėje vyrauja baltos spalvos baldai, ant sienų esančios plytelės galėtų būti terakotos spalvos. Priklausomai nuo poreikių, galite pasirinkti šiltesnius arba šaltesnius atspalvius.

Atviras planas

Jau kelis metus iš eilės, atviro plano gaminimo zona vis dar išlieka tarp interjero dizaino tendencijų. Ne veltui, nes virtuvė sujungta su svetaine leidžia bendrauti su šeimos nariais ir tuo pačiu užsiimti individualiomis veiklomis. Kol tėvai gamina maistą, vaikai šalia gali daryti namų darbus ar užsiimti kitomis mėgstamomis veiklomis. Be to, atviro plano virtuvė atrodo erdvesnė, todėl likusią vietą galima išnaudoti funkcionaliai, pavyzdžiui, įrengiant virtuvės salą.

Taigi, tai vienos populiariausių virtuvės interjero tendencijų. Papildykite šią zoną sodrių spalvų detalėmis, kurios suteiks akcento. O funkcionali sala virtuvėje leis praktiškai panaudoti laisvą erdvę. Priimant sprendimus, svarbiausia atsižvelgti į asmeninius poreikius ir gyvenimo būdą. Tik tokiu atveju galėsite mėgautis praktiška ir stilinga gaminimo zona.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių