• 24 gegužės, 2022
|

Sendvario seniūnija įsikūrė naujose patalpose

Į naujas patalpas persikrausčiusi Sendvario seniūnija pagaliau gali atverti duris gyventojams. Praėjusio penktadienio popietę įvyko simbolinės įkurtuvės. Sveikinimo žodį tarė Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai ir kolegos seniūnai, partneriai, parapijos klebonas. Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Urbutė informavo, kad kontaktinis darbas atnaujintas nuo pirmadienio su visais Vyriausybės numatytais reikalavimais.

Iš kairės: Sendvario seniūnijos naujų patalpų Slengiuose apžiūroje dalyvavo Administracijos direktorius J. Ruškys, Administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Petrauskienė, Savivaldybės meras B. Markauskas, Sendvario seniūnė L. Urbutė, Klaipėdos rajono PK viršininkas R. Stasiulis, Vėžaičių ir Slengių parapijų klebonas V. Daujotis.


Didesnė už Gargždų
Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas akcentavo, kad Sendvario seniūnija – didelė ir auganti. „Tai sparčiai augantis mikrorajonas, susiduriantis su gausybe problemų. Tai seniūnija, kuri nusipelno gyventi geriau, ‒ kalbėjo meras B. Markauskas ir pridūrė, kad vis dėlto apima laikinumo jausmas, nes patalpos yra nuomojamos. ‒ Dabar turime, vieta strategiškai gera – pats centras, bet norisi savo. Mes tą norą prisiminsime.“
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys juokavo, kad vienas pagrindinių dalykų naujose patalpose – du kabinetai su vaizdu į pagrindinę gatvę. „Manau, kad šitos patalpos – geresnės, naujesnės, šiuolaikiškesnės, patogesnės jums kiekvienai dienai“, ‒ vardijo Administracijos direktorius. Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė kalbėjo, kad Sendvario seniūnija didesnė už Gargždų seniūniją. „Ji turi atlaikyti labai didelį krūvį ir tą reikia mums visiems suprasti“, ‒ akcentavo R. Petrauskienė.
Seniūnė L. Urbutė „Bangą“ informavo, kad Sendvario seniūnijoje gyvenamąją vietą yra deklaravę 14 669 gyventojų, o seniūnijos teritoriją sudaro 6 960,35 ha, 22 kaimai, iš jų didesnės gyvenvietės Jakų, Gindulių, Aukštkiemių, Slengių, Mazūriškių, Trušelių ir Radailių, 8 seniūnaitijos.

Pasidžiaugė brandžiu kolektyvu
Dovilų seniūnė Nijolė Ilginienė, Agluonėnų seniūnė Laima Tučienė, Dauparų–Kvietinių seniūnas Vytautas Tamašauskas įkurtuvininkus pasveikino kolegų vardu. Klaipėdos rajono policijos komisariato viršininkas Ramūnas Stasiulis pastebėjo, kad malonu atvykti į naujas patalpas. „Džiaugiamės kartu su jumis, kad pagaliau nusipelnėte gyventi geriau“, ‒ linkėjo komisaras. Vėžaičių Šv. Kazimiero ir Slengių Šv. Jono Pauliaus II parapijų klebonas Viktoras Daujotis dėkojo seniūnijai už draugystę, bendrystę, kuri tęsėsi, klebono teigimu, nuo pat pirmos pažinties dienos.


Įmonės „Klaipėdos rajono energijos“ vadovas Marius Žilius džiaugėsi sėkmingu bendradarbiavimu su seniūnija.
Sendvario seniūnė L. Urbutė pakvietė visus kartu pasidžiaugti naujomis patalpomis, nuoširdžiai padėkojo rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjui Vytautui Valantinui už pagalbą kuriantis. Ji išreiškė seniūnijos kolektyvo norą ateityje turėti stabilumą – nuosavas, o ne nuomojamas patalpas. „Aš galiu pasidžiaugti mūsų brandžiu kolektyvu, mes esame numeris 1 teikdami elektronines paslaugas“, ‒ džiaugėsi L. Urbutė.

Patogi susisiekimo vieta
Pasak Sendvario seniūnijos seniūnės L. Urbutės, persikraustymas šiek tiek užtruko, laikinai teko dirbti tik nuotoliniu būdu, kol buvo išnuomotos patalpos ir paruoštos bei pritaikytos darbui. 144,87 kv. m bendra erdvė buvo išskirstyta į kabinetus. „Lyginant su buvusiomis patalpomis šios – erdvesnės, yra kambariukas pavalgyti. Manau, ir gyventojai pajus naudą – įrengta savitarnos vieta“, ‒ apie naujųjų patalpų privalumus kalbėjo L. Urbutė. Jos teigimu, elektroniniu būdu pateikti prašymai yra apdorojami greičiau, todėl seniūnijoje ir toliau bus mokoma užsisakyti elektronines paslaugas.
Seniūnė informavo, kad naujose patalpose dirbs 6 seniūnijos darbuotojai, paruoštas posėdžių kambarys atvažiuojantiems pareigūnams ir Šeimos paramos centro vadybininkei. Gyventojai kontaktiniu būdu bus aptarnaujami su galimybių pasais.


Seniūnės L. Urbutės nuomone, naujosios patalpos – patogi susisiekimo vieta, yra geresnė galimybė rasti vietą automobiliui. „Tikimės, kad žmonėms bus paprasčiau. Laukiame neįgaliesiems keltuvo. Būtų toks poreikis, nes esame antrame aukšte“, ‒ minėjo L. Urbutė.

Sendvario seniūnijos darbuotojams sukurta modernestė darbo aplinka.


Sendvario seniūnijai patalpos išnuomotos 5 metams su galimybe pratęsti. Savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vyr. specialistė Rita Rapalienė „Bangą“ informavo, kad patalpų įrengimas (baldai ir kt.) kainavo apie 12,3 tūkst. Eur. „Naudojami anksčiau turėti kompiuteriai, papildomai tik, kaip ir kitose seniūnijose, nupirktas kompiuteris gyventojų savitarnai už maždaug 1,1 tūkst. Eur, ‒ teigė R. Rapalienė. ‒ Patalpas veiklai pritaikė nuomotojas savo lėšomis.“
Primename, kad seniūnija nuo šiol įsikūrusi Slengių k., Ežero g. 47 („Rimi“ prekybos centro II a.).

Monika CALZONAITĖ
Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių