Skirkite savo širdžiai kuo daugiau dėmesio: patarimai

Norite, kad Jūsų širdis visada plaktų kuo tolygiau? Labai svarbu, kad ja būtų rūpinamasi nuolat, o ne tik tada, kai atsirado kokių nors širdies problemų. Išties, lietuviai yra ta tauta, kuriai dėl didesnio antsvorio tenka nemažai širdies bei kraujagyslių ligų. Tai, žinoma, gąsdina, kadangi labai dažnai tokios problemos baigiasi infarktu arba insultu.

Jeigu norite būti ramus, kad jūsų širdžiai viskas yra gerai – pirmiausia siūlome reguliariai lankytis pas specialistą, kuris atlieka patikras. Širdžiai yra reikalingas geras kardiologas.

Omega rūgštys

Jeigu norite, kad jūsų širdis plaktų tolygiai – reikia, kad ji būtų aprūpinta omega rūgštimis, kurios reikalingos kiekvienam gyvam organizmui. Jų daug galima rasti kanapių gaminiuose, taip pat ir jūros gėrybėse. Perdozuoti beveik neįmanoma, o nauda kiekvienam žmogui – labai didelė.

Širdies ligų gydytojas Vilniuje

Fizinė veikla

Lygiai taip pat jūsų širdžiai labai tinka ir fizinė veikla. Širdis yra raumuo, tad ją lygiai taip pat reikia mankštinti. Deja, kai kurie tai pamiršta ir kasdien juda labai mažai arba visiškai nejuda. Net nekalbame apie sportą. Tiesiog namų tvarkymas yra tai, ko reikia Jūsų širdžiai, tad bet koks judėjimas yra labai svarbus. Tai patvirtina kardiologas.

Nekaloringas maistas

Žinoma, kuo mažesni Jūsų KMI – tuo širdis bus dėkingesnė. Išties, šiais laikais žmonės ne tik mažai juda, tačiau ir daug valgo. Didelis svoris – problemos jūsų širdžiai. Ji tikrai plaks kur kas ramiau, jeigu neteks kovoti su dideliu svoriu, kuris taip pat daro didelę įtaką ir kraujagyslėms.

Reguliarios patikros

Galiausiai, siekiant išvengti ligų – reikalingos nuolatinės patikros, kurios leis būti ramiu, kad sveikata bus visada gera ir tuo pačiu jeigu širdelė turės sveikatos problemų – jos bus pamatytos labai greitai. Tai yra itin svarbu.

Kuo daugiau dėmesio savo kūnui skirsite – tuo ramesnis galite būti, kad sveikatos problemos paprasčiausiai Jūsų netrikdys. O meilė sau ir prasideda nuo reguliarių apsilankymų pas specialistą, kuris padės jums jau ir esant ligoms – kuo greičiau jas išgydyti.

Užsak.

1 Komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių