• 25 gegužės, 2022
|

Sunkiaatlečių apdovanojimai

Apdovanoti sunkiaatlečiai ir jauniausias M. Gudauskas.

Sunkiaatlečių kalvėje vyko vakaras, kai buvo apdovanoti sportininkai, pasižymėję 2021 metais, išrinkti geriausieji pagal amžiaus grupes.


Daug kalbėta, kaip dirbsime, ko sieksime, vyko įdomi diskusija. Praėję metai sunkiaatlečiams buvo sėkmingų rezultatų, pasiekimų metai, parvežta daug taurių, medalių iš įvairių varžybų. Ypač brangus Lijanos Jakaitės Europos jaunimo iki 23 metų čempionės titulas ir Pasaulio suaugusiųjų čempionate užimta aštuoniolikta vieta. Pralaimėti tik keli kilogramai nuo vienuoliktos vietos, kuri užtikrintų olimpinę stipendiją. Manome, kad 2022-aisiais Tigro metais tą tikslą ji pasieks.
Tarp vaikinų geriausiųjų vardus pelnė Nojus Brazdeikis, Aud­rius Kralikas ir Nojus Stonys, tarp merginų geriausios sportininkės – L. Jakaitė, Gabrielė Solovej, Agneta Dotaitė ir Beatričė Virkutytė.
Diana Mačiūtė, Viktorija Survilienė, Solveiga Urnikytė ir Kristina Basova – geriausiomis sportininkėmis pripažintos senjorės, o tarp senjorų sportininkų – Raimundas Averkinas, Robertas Skurdenis, Laimutis Daugėla ir Evaldas Bitkeris.
Buvo apdovanotas ir jauniausias sportininkas Matas Gudauskas, ir perspektyviausios sportininkės Andrėja ir Estela Tamošauskaitės.

Edvardas ŠAUKLYS
Treneris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių