„Tensho“ – šeši apdovanojimai

Kėdainių arenoje balandžio 29 d. vyko 10–14 metų Lietuvos vaikų karatė kiokušino čempionatas.

Į šias varžybas susirinko 650 dalyvių iš 50 Lietuvos klubų. Klaipėdos ir Gargždų kiokušino karatė klubas „Tensho“ atvežė 7 sportininkus, iš kurių 6 laimėjo apdovanojimus. Varžybos vyko vieno minuso sistema: jei pralaimėjai, iškrenti iš tolimesnio rungtyniavimo. Dalyviai į svorio kategorijas buvo suskirstyti pagal amžių ir kas 5 kg.

Trečiąsias vietas 14 metų grupėje užėmė Danielius Čeponis (svorio kat. – 60 kg), 11 metų grupėje – Domantas Pučkorius (svorio kat. –35 kg). Antrąsias vietas 13 metų grupėje iškovojo Renaldas Monstavičius (svorio kat. +70 kg), 14 metų grupėje – Edvinas Kazlauskas (svorio kat. – 55 kg). Karolis Kavaliauskas 13 metų grupėje (svorio kat. – 50 kg) ir Erikas Žižys 14 metų grupėje (svorio kat. – 70 kg) – pirmosios vietos laimėtojai.