• 9 gruodžio, 2021
|

„Vaivorykštės“ gimnazistai Druskininkuose gynė rajono garbę

Druskininkuose vasario 1 dieną vyko mokyklų žaidynių kalnų slidinėjimo finalinės varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė Gargždų „Vaivorykštės“ mokyklos slidininkų komandos. Kitą dieną gerai sekėsi ir mūsų šachmatininkams mokyklų žaidynių šachmatų finalinėse žaidynėse.

Varžomasi buvo merginų ir vaikinų slalomo rungtyse slidėmis ir snieglentėmis. Geriausiai sekėsi merginų komandai, kurią sudarė Urtė Ilginytė ir Gertrūda Žemgulytė. Jos nusileidimo nuo kalno snieglente rungtyje iškovojo antrąją vietą. Vaikinų komanda, sudaryta iš mokinių Gusto Balsio, Barto Lukausko ir Hermano Jucio, šioje rungtyje iškovojo aukštą penktąją vietą. Nusileidimo slidėmis rungtyje iš 23 finale dalyvavusių komandų mūsų vaikinai Jokūbas Karnauskas, Ignas Bigelis ir Jokūbas Kraynas tapo penktosios vietos laimėtojais. Šioje rungtyje dalyvavusių merginų rezultatas kiek kuklesnis – užimta tryliktoji vieta. Komandą sudarė Austėja Kausteklytė, Patricija Šiaulytė ir Julija Viliūtė. Visi slidininkai turėjo galimybę ne tik dalyvauti varžybose, bet ir iki pat vakaro slidinėti Druskininkų ,,Snow arenoje“, uždaroje ir lauko trasose. Antrosios vietos apdovanojimus įteikė LTOK prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Kitą dieną taip pat Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinės varžybos. „Vaivorykštės“ gimnazijos komanda, kurią sudarė Martyna Jucytė, Mantas Kerpė, Rokas Liutvinas ir Danielius Raudys, pasirodė labai gerai. Užimta ketvirtoji vieta tarp Lietuvos mokyklų. Taškų buvo surinkta lygiai tiek, kiek surinko trečiąją vietą užėmusi komanda. Net keturi rodikliai taškų skaičiavimo metodikoje buvo vienodi ir tik paskutiniajame turėjome keliais taškeliais užleisti trečiąją vietą mūsų kaimynams klaipėdiečiams. Taip arti prizinės vietos mūsų rajono mokyklos dar nėra buvusios.

Valentas MARCINKEVIČIUS

„Vaivorykštės“ gimnazijos mokytojas metodininkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių