Varžybų dalyviai džiaugiasi pasiekimais

Neseniai Kaune vyko karatė kiokušin Kauno taurės, o Vilniuje – Budoros taurės asmeninės varžybos. Jose dalyvavo ir karatė kiokušin klubo „Tensho“ ugdytiniai.

400 dalyvių iš 29 Lietuvos klubų Kaune varžėsi tik A klasėje. Tarp aukštesnio meistriškumo sportininkų karatė kiokušin klubas „Tensho“ džiaugėsi abiejų dalyvavusių klubo narių rezultatais. Augustė Monstavičiūtė 16 metų grupėje svorio kategorijoje –55 kg užėmė trečiąją vietą, o Renaldas Monstavičius 12 metų grupėje svorio kategorijoje +55 kg –pirmąją vietą. Žiemos diržų egzaminuose Monstavičių šeima – Augustė, Renaldas ir jų tėtis Artūras – išlaikė 3 kyu (žalius diržus su ruda juostele).
Vilniuje karatė kiokušin Budoros taurės asmeninėse varžybose susitiko 450 dalyvių iš 11 Lietuvos klubų. Net 20 Klaipėdos ir Gargždų kiokušin karatė klubo „Tensho“ sportininkų laimėjo apdovanojimus. Varžybos vyko A ir B klasėse pagal meistriškumo lygį visose amžiaus grupėse nuo 6 iki 18 metų.
Trečiąsias vietas B klasėje 8 metų grupėje užėmė Mykolas Valinaitis (svorio kat. –40 kg), Nikolas Kaupmanis (svorio kat. –45 kg), Gustas Mikalauskas (svorio kat. –25 kg), 10 metų grupėje Elija Gocentė (svorio kat. –35 kg), 14 metų grupėje Lukas Slavinskas (svorio kat. –50 kg).
A klasėje 16 m. grupėje Gytis Pučkorius (svorio kat. –65 kg), o 14 metų grupėje Edvinas Andriušis (svorio kat. –55 kg) taip pat iškovojo trečiąsias vietas.
Antrąsias vietas B klasėje 14 metų grupėje užėmė Markas Rimkus (svorio kat. +70 kg), 12 metų grupėje Einar Kuchorenko (svorio kat. –50 kg), 10 metų grupėje – Rokas Stonys (svorio kat. –30 kg).
A klasėje antrąsias vietas iškovojo 12 metų grupėje Renaldas Monstavičius (svorio kat. +55 kg), Guoda Buračaitė (svorio kat. –35 kg), 14 metų grupėje Jonas Stanevičius (svorio kat. –50 kg), Marius Jokubauskas (svorio kat. –55 kg), 16 metų grupėje Eimantas Sebeckis (svorio kat. –65 kg).
Pirmąsias vietas A klasėje 14 metų grupėje užėmė Paulius Rusteika (svorio kat. –65 kg), Daniil Semionov (svorio kat. +70 kg), 12 metų grupėje Karolis Kavaliauskas (svorio kat. –45 kg), 16 metų grupėje Augustė Monstavičiūtė (svorio kat. –55 kg).
„Tensho“ klubas užėmė 5-ąją komandinę vietą.