Žinomi atlikėjai šeštadienį praleisti kviečia Klaipėdoje

Išsiilgusių vasaros linksmybių liepos 17 d. laukia įspūdingas Tarptautinės aludarių dienos festivalis. Mintis pirmiesiems šią dieną įspūdingiau paminėti Klaipėdos aludariams šovė dar prieš 8 metus. Pasiteisinęs renginys jau tapo pajūrio vasaros tradicija, o šiemet festivalio organizatoriai žada švęsti dvigubai – ir už praėjusius metus. Patys aludariai norinčius supažindins su alaus kultūros pasauliu ir pačia darykla, o 3 scenose prie „Švyturys Bhouse“ lankytojų lauks „Free Finga“, „Garbanotas“, „Baltasis Kiras“, „Solo Ansamblis“, „Flash Voyage“ ir kiti ryškiausi alternatyvios muzikos atlikėjai.

Tradiciškai Aludarių diena vyks „Švyturys Bhouse“ teritorijoje, kurioje šią dieną išdygs 3 scenos – renginio svečius džiugins ne tik populiariausi Lietuvos atlikėjai, bet ir stand-up komedijos meistrai. 

„Visada smagu sulaukti pasiūlymų groti prie jūros, nes čia publika ir nuotaika kitokia. Aludarių dienoj grosiu pirmąkart ir žiauriai laukiu pamatyt visus atlikėjus vienoj vietoj, kaip anksčiau. Nekantrauju ir kviečiu visus susimatyti prie „Švyturys Bhouse“ jau šį šeštadienį!“,  – kviečia Tomas Narkevičius–„Free Finga“.

„Labiausiai įstrigo tai, kad į Aludarių fiestą susirenka įvairiausių žmonių jūra! Festivalyje gali sutikti senolių jūreivių, grakščiųjų Kauno damų, jaunuolių studentų, banglentininkų bei unikaliųjų, archajinių kaimo žmonių. Tuo ši fiesta ir yra nuostabi, tiek daug mūsų skirtingų būname bendrystėje – valio!“ – atvykti vilioja grupės „Garbanotas“ vokalistas Šarukas Joneikis.

Programoje – garsiausi muzikantai, komikai, ekskursijos ir net MO paroda

Taip pat šeštadienį festivalyje gros „Solo ansamblis“, „Flash Voyage“, „Baltasis Kiras“, „Planeta Polar“, „Jauti“, „Vilniaus Energija“, „Baltic Balcan“ ir Kristijonas Ribaitis. Renginio svečius juokins „Šventinio Bankucheno“, Marko ir Viktoro stand-up pasirodymai.

Festivalio dalyvių skrandžius lepins tikra skonių jūra iš viso pasaulio šalių virtuvių. Taip pat lankytojai galės ne tik pamatyti daryklą ir alaus gamybą iš vidinių „užkulisių“, bet ir apžiūrėti kitus netikėtus užkulisius – į „Švyturys Bhouse“ perkelta garsioji MO muziejaus paroda „Iš tos operos“. 

„Mūsų aludariai, kuriais šįkart vadiname visus savo darbuotojus, prie šio festivalio prisideda visomis jėgomis – negaili laiko, idėjų ir entuziazmo. O geriausia dovana šios profesinės dienos proga – besidžiaugiantys šia diena ir ją praleisti kartu atėję svečiai, dėl kurių visa tai ir darome“, – atskleidžia renginio organizatoriai.

Festivalis neužilgo švęs ir savo dešimtmetį

Paskutinį kartą vykęs festivalis buvo išskirtinis – 13 tūkst. dalyvių čia mėgavosi ne tik žinomų muzikos atlikėjų pasirodymais aplink daryklą išdygusiose scenose, bet ir kitais renginiais bei diskusijomis, išskirtinėmis ekskursijomis po alaus daryklą ir svaiginančiu restoranų pasirinkimu.

„Kasmet lankytojus stebinome naujienomis – uždarėme aplinkines gatves, subūrėme dar daugiau muzikantų, pasiūlėme dar daugiau veiklų, atsivežėme užsienio daryklų atstovus su geriausiomis savo alaus rūšimis, dalijome tvarias daugkartines taures, vedžiojome po daryklą ir įspūdį palikome ilgam. Nuėjome nemažą kelią nuo pirmojo Aludarių dienos festivalio, kurį pirmą kartą Lietuvoje surengėme prieš 8 metus. O tuo metu dar neįsivaizdavome, kokiu populiariu renginiu ji kažkada pavirs – ištikimi dalyviai dabar ir atostogas pajūryje derina su Aludarių festivaliu“, – su užsidegimu pasakoja renginio iniciatoriai.

Aludarių dienos festivalis Klaipėdoje atviras visiems dalyviams su galimybių pasu. 

Pranešimas žiniasklaidai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių