3 atvejai, kada būtinas kasko draudimas

Įsigijus bet kokią transporto priemonę, šią būtina apdrausti privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu. Visgi, šiandien galima rinktis ir platesnį pasiūlymų paketą ir įsigyti kasko draudimą. Šiame straipsnyje pateiksime kelis atvejus, kada kasko draudimas atlygina padarytą žalą.

1. Vagystės atveju

Įsigytas kasko draudimas internetu atlygina trečiųjų asmenų padarytą žalą, t. y., vandalizmo ir vagystės atvejais. Pavyzdžiui, jeigu stovėjimo aikštelėje kitas asmuo nulaužė veidrodėlį, kasko padengia išlaidas. Taip pat ir automobilio ar jo dalių vagystės atveju. Žala padengiama netgi tuo atveju, jeigu kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos.

2. Stichinių nelaimių atveju

Kitaip nei privalomasis transporto priemonių draudimas, kasko atlygina stichinių nelaimių padarytą žalą. Pavyzdžiui, jeigu audros metu medžio šaka užkrito ir apgadino automobilį, automobilio remonto išlaidos yra kompensuojamos. Be to, automobilio remonto metu suteikiama pakaitinė transporto priemonė.

3. Eismo įvykio atveju

Patekus į eismo įvykį, suteikiama pagalba kelyje. Įsigijus kasko draudimą suteikiamos ne tik konsultacijos telefonu, bet ir smulkus remontas kelyje. Techninės pagalbos darbuotojai kelyje gali:

  • pakeisti ratą;
  • pristatyti degalus;
  • paleisti variklį;
  • pristatyti atsarginį raktų komplektą;
  • atidaryti užsikirtusias duris.

Visgi, pasitaiko atvejų, kai darbuotojas negali pašalinti gedimo kelyje ir automobiliu neįmanoma tęsti kelionės. Tokiu atveju transporto priemonė transportuojama į artimiausią servisą. Jeigu automobilio remontas užtrunka ilgiau kaip 1 darbo dieną, suteikiamas pakaitinis automobilis numatytam laikotarpiui arba taksi paslauga iki gyvenamosios vietos.

Akivaizdu, kasko draudimo paslaugos – itin plačios. Dalis paslaugų galioja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, tad tai itin patogu planuojant kelionę į užsienį. Tokiu atveju nereikia rūpintis papildomu draudimu, kuris galiotų užsienio šalyse. Žinoma, kiekvienos draudimo bendrovės paslaugų pasiūlymai skiriasi, todėl svarbu įsigilinti į sutarties sąlygas. Rinkdamiesi draudimą, įvertinkite transporto priemonės gamybos metus, vairuotojo amžių ir kitas asmeniškai svarbias rizikas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių