Apšvarino kaimyno meistrai

Policijos pareigūnams pavyko išaiškinti vagystę Radailiuose. Iš statomo namo dingusius daiktus, įtariama, pavogė pas kaimynus dirbę apželdintojai. Dar viena vagystė Dauparuose kol kas lieka aklavietėje, mat tikro ir lietuviško aukso prisigrobęs vagis sėkmingai paspruko.

Apie vagystę Radailiuose. Klaipėdos rajono policijos komisariato kriminalistai informuoti sekmadienį. Šeimininkė pranešė, kad dieną prieš tai atvyko prie statomo namo ir pasigedo kieme buvusių daiktų: durų, lauko kėdės, statybinių įrankių. Kol moteris tikslino žalą, policijos pareigūnai susekė vagis. Įtariama, kad apsivogė meistrai, kitame sklype tvarkę statomo namo aplinką. Klaipėdos rajono PK viršininkės pareigas l. e. Kristina Linkienė patikslino, kad vyrai iškviesti apklausti, jie policijai žinomi, mat anksčiau jau buvo teisti. „Mūsų žiniomis, vyrai kaimyniniame sklype atliko apželdinimo darbus. Dėl to norime gyventojus perspėti, kad žmonės, kurie teikia paslaugas, kartais ateina su įvairiais motyvais“, – pastebėjo K. Linkienė.

Kitame rajono gale, Dauparuose, vagys gyventojus apšvarino tamsoje. Kad yra apvogti, šeimininkai pastebėjo 23.30 val. Jie pasigedo auksinių papuošalų ir gintaro. Nors žmonės įtarė, kad paliko neužrakintas balkono duris, policijos pareigūnai turi kitų versijų. Esą profesionalūs vagys pro plastikinius langus sugeba įlipti palikdami minimalias įsilaužimo žymes. Įtariamųjų dėl šios vagystės kol kas nesulaikyta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių