Bajano virtuozo iš Ukrainos nemokamas koncertas Vanaguose

Vanagų kaime (Agluonėnų seniūnija) įsikūrusiame naujame Sielovados centre vyks atviras ir nemokamas bajano virtuozo iš Ukrainos koncertas.
Labdaros ir paramos fondas „Prieglobstis“ ir naujas Evangelikų bažnyčios sielovados centras Vanaguose birželio 9 d. (sekmadienį) 14 val. kviečia atvykti į Vanagus, kur muzikinį pasirodymą surengs svečias iš Ukrainos – penktos kartos bajanistas, tarptautinių konkursų laureatas Yevgenii Musijets (Євгеній Мусієць).
Atlikėjas, dar būdamas 4 metų berniukas, pradėjo mokytis groti pas savo senelį, o jau penkerių pasirodė scenoje. Pirmąjį solinį koncertą Jevgenijus surengė būdamas vos septynerių.
Vėliau baigė Užgorodo muzikos koledžą ir aukštąjį išsilavinimą (bakalauro ir magistro laipsnius) įgijo Mukačevo valstybiniame universitete. Atlikėjas yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų bei festivalių laureatas, įrašęs ir kompaktinę plokštelę „RevelaCon“.
Nuo 2017 metų groja kolektyve „YeS Duet“, su kuriuo yra koncertavęs daugelyje Europos šalių bei Izraelyje. Jevgenijus yra vedęs, su žmona Alena augina dukrą.
Bajano virtuozo Y. Musijetso repertuarą sudaro J. S. Bacho, A. Vivaldžio, J. Sibelijaus, M. Legrando, R. Ruggierio kūryba, Ukrainos kompozitorių M. Skoryk, B. Myronchuk, V. Vlasov, Y. Zubickij, Y. Debrenko, S. Voitenko kūriniai bei ukrainiečių ir žydų liaudies muzika.
Maloniai kviečiame atvykti birželio 9 d. (sekmadienį) 14 val. į tik prieš metus pastatytą Evangelikų bažnyčią ir sielovados centrą adresu: Viržių g. 2, Vanagų k. (Agluonėnų seniūnija), Klaipėdos r. (įvažiavimas iš I. Simonaitytės g.). Koncertas atviras ir įėjimas nemokamas.
Organizatoriai – labdaros ir paramos fondas „Prieglobstis“, Evangelikų bažnyčia Vanaguose.
Organizatorių inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių