Skinijos slėnis nušvis Trispalvės spalvomis

Vėžaičių kultūras centras kviečia Vasario 16-ąją švęsti linksmai, kūrybiškai ir papuošti Skinijos slėnį Trispalvės spalvomis.
Prieš trejus metus Vasario 16-ąją Vėžaičių kultūros centras Skinijos slėnyje sukūrė 50 Trispalvių mišką. „Pernai jau kvietėme prisijungti ir organizacijas, Vėžaičių pagrindinę mokyklą, bendruomenę. Aštuonios organizacijos slėnyje įkurdino savo kūrybiškas instaliacijas. Valstybės vėliavos spalvomis akis traukė ir mokyklinis suolas, ir sapnų gaudyklė, ir supamasis krėslas. Tai kūrybiškas „Senjorų dvaro“ sprendimas, – pasakojo Vėžaičių kultūros centro renginių organizatorė Sigita Venckienė. – Šiemet kviečiame ir pavienius asmenis slėnį papuošti trispalvėmis (geltona, žalia, raudona) kompozicijomis iš medžiagų, kurios būtų atsparios oro poveikiui ir permainoms.“ Pernai viena instaliacija kultūros darbuotojams teko rūpintis ypatingai: trijų spalvų obuolius atskiruose padėkluose reikėjo kas vakarą parnešti į patalpas, o ryte vėl išnešti į slėnį.
Organizatoriai prašo prie kiekvieno kūrinio nurodyti autorystę, o kūrinius Lietuvos valstybės atkūrimo dieną įkurdinti šalia 50 Trispalvių, kad Skinijos slėnis nušvistų geltona, žalia, raudona spalvomis ir jos šildytų iki kitos šventės – Kovo 11-osios.
Laima ŠVEISTRYTĖ

Jono LEMEŽIO nuotr.

Pernai Skinijos slėnį papuošė aštuonios meninės instaliacijos. Viena iš jų – „Senjorų dvaro“ kūrybiškas sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių