Gargždų Jaunimo parke – „Bičių medus“

Gyvos muzikos mėgėjai šiandien, rugsėjo 16 d., 17 val. kviečiami į Gargždų jaunimo parke ketvirtą kartą vyksiančią nemokamą gyvos muzikos fiestą „Bičių medus“.
Klausytojų laukia net dešimt įvairaus amžiaus, stilių atlikėjų ir grupių. Pasirodys ir patys renginio organizatoriai – gargždiškių grupė „Klasiokai“.
Pasak vienos iš pagrindinių renginio organizatorių, grupės „Klasiokai“ atlikėjos Laimos Gegieckienės, tokio renginio idėja kilo kitam grupės nariui Artūrui Petruokai-Maksui: „Jis sako, gal darom savo festivalį, nes atsirado gyvos muzikos poreikis. Anksčiau dar važiuodavome į kitus gyvo garso koncertus, bet jie irgi užpildyti komercija. Tad nutarėme kurti savo festivalį. Tad mintis – suburti muzikantų bendruomenę.“
Anksčiau renginys vyko Lapiuose, bet dabar keliasi į Gargždus. L. Gegieckienė džiaugėsi Lapių bendruomene, jų pagalba rengiant koncertą. Pasak jos, po pirmosios fiestos buvo patenkinti ir dalyviai, ir žiūrovai. „Visada kviečiame jaunimą koncertuoti su mumis, jiems patinka. Bet mes norime koncerto visiems: mamoms, tėčiams, seneliams, anūkams, kad žmonės po koncerto norėtų groti ir dainuoti, kad užvestumėme kurti muziką. Mums nereikia tobulo dainavimo, svarbiausia, kad dainuotų su emocija, kad pamiltų gyvo garso muziką“, – akcentavo ji.
Gyvos muzikos fiestoje skambės ir naujų, ir gerai žinomų atlikėjų, grupių dainos. Grupė „Klasiokai“ taip pat parengė naują repertuarą. L. Gegieckienė juokavo, kad atlikėjų randa netikėčiausiose vietose ir visus juos pakviečia koncertuoti.
Žiūrovus šildys ne tik įvairios dainos, bet ir VšĮ „Revilita“ socialinės iniciatyvos „Kava iš mūsų rankų“ su didžiule meile ir atsakomybe neįgaliųjų gaminama kava.
Už kavą surinkti pinigai pasieks negalią turinčius bend­ruomenės narius. O Klaipėdos krašto bitininkų bendruomenė „Midutis“ pakvies degustuoti medų. Vaikų užimtumu pasirūpins vaikų žaidimų centras „Kūlverstukų šalis“ ir Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras.
Pirma dalis –
17.00–18.15 val.
Agota Zdanavičiūtė – kūrėja, kanklininkė, išleidusi savo debiutinį solo albumą pagal žolininkės Eugenijos Šimkūnaitės pasakas. Kūrė ir koncertavo su alternatyvaus, raganiško folkloro grupe „Sen Svaja“; folkloro ansamblis „Žiogupis“ iš Girkalių (vadovė Agota Zdanavičiūtė); Erika Ostrenkova – atlikėja, meninio ugdymo mokytoja, grupės „Repeticija“ vokalistė ir muzikantė; Jonas Blagnys – entuziastas, kūrėjas, atlikėjas, aktyvus visuomenės veikėjas; broliai Arūnas ir Kęstutis Černeckiai – muzikantai ir atlikėjai, grojantys drauge nuo jaunystės; Arūnas Butkus – gitaristas ir dainininkas, koncertuojantis solo ir grojantis grupėse.
Antra dalis –
18.15–19.30 val.
„Pečius griūn“ – įvairių festivalių, švenčių dalyviai; jaunimo grupė „Sankaba“ – įvairių projektų, televizijos laidų dalyvė, „Karklės“ festivalio nominantė; „AliveBand“ – nuotaikinga nauja grupė, grojanti disco, funk, blues, pop stiliaus dainas anglų ir lietuvių kalba.
Trečia dalis –
19.30–20.00 val.
„Grupė klasiokai“ – jau dešimtus metus koncertuojanti grupė. Džiugina klausytojus vakarėliuose, šventėse, festivaliuose. Gyvos muzikos vakarų sodyboje „Trys mylimos“, daugelio kt. renginių ir labdaros švenčių organizatorė ir dalyvė.
Renginį įgarsins šaunusis ir ištikimas bičiulis Dalius Yla.
Jei bus prastas oras, alternatyvi vieta – Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro salė.
Renginio partneriai – Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras, Klaipėdos krašto bitininkų bendruomenė „Midutis“, Gargždų atviras jaunimo centras, Gargždų seniūnija, VšĮ „Revilita“, vaikų žaidimų centras „Kūlverstukų šalis“.
Gabrielė ČIUNKAITĖ
Asmeninio archyvo nuotr.: grupė „Klasiokai“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių