Likimus keičiantis festivalis „Debesų pieva“

Jau aštuntus metus organizuojamas 5 dienų festivalis-stovykla „Debesų pieva“ šiais metais vyks birželio 26-30 dienomis, Zalensų pramogų ir poilsio slėnyje, Kauno rajone. Festivalio sumanytojas Kęstutis Kaupas teigia, jog šiame festivalyje švenčiamas kiekvieno žmogaus unikalumas, dalinamasi patyrimais ir įkvepiama siekti svajonių. Festivalis puiki proga pažiūrėti į savo vidinių lobių skrynią naujomis akimis ir atrasi galimybes keisti save, savo gyvenimą. Jau ne vienas žmogus, dalyvavęs festivalyje, kardinaliai pakeitė savo gyvenimą į gerąją pusę.

Kviečia būti savimi

Anot K. Kaupo, „Debesų pieva“ kviečia būti savimi ir nesivaržyti. „Pievos“ erdvė – saugus bendraminčių ratas, kur kiekvienas yra suprastas ir priimtas. Organizatorių teigimu, čia skrajojama išskleidus kūrybos ir laisvės sparnus. „Pievoje“ viskas paremta dalijimusi iš širdies bei savanoryste: čia sutiksite daugybę nuostabių savanorių, kurie bus pasirengę jums padėti, kartu pasvajoti ar paskrajoti.

Festivalio erdvėje laukia įvairios praktikos ir užsiėmimai: joga, kūno ir judesio praktikos, garso kelionės, balso praktikos, įkvepiančių žmonių pasidalijimai, amatai, muzika ir kita. Išsiilgusius šilumos ir jaukumo kvies laužas, prie kurio bus galima ne tik šildyti kūnus, bet dalintis pasakojimais ir dainomis bei bendrumo dvasia, tokiu būdu bus sušildytos ir širdys.

„Debesų pieva“ – šeimoms draugiškas festivalis. Viso renginio metu čia veiks „Vaikų pieva“, kur mažiausių „debesiukų“ (nuo 3 metų) lauks smagūs, lavinantys ir saugūs užsiėmimai bei žaidimai.

Draugiškas gamtai

Apsilankyti festivalyje taip pat kviečiami neregiai, silpnaregiai bei judėjimo negalią turintys asmenys. Jiems parduodami vadinamieji galiūnų bilietai su nuolaida. Šie žmonės kviečiami ne tik atvykti mėgautis festivalio vyksmu, bet ir prisidėti prie „Pievos“ komandos savanoriaujant ir vedant paskaitas. „Jūs galite suteikti nepamirštamų dovanų – padėti mums pamatyti pasaulį kitaip nei jį suvokėm iki šiol, leiskite išgirsti įkvepiančių istorijų apie jūsų pasaulį, kad galėtume geriau jį pažinti“, – sako organizatorius K. Kaupas.

Festivalis – draugiškas gamtai ir mylintis aplinką. Čia laikomasi darnaus vartojimo principų – mažiau vienkartinių daiktų, antrinis daiktų panaudojimas, darnus vartojimas. Kad „Pieva“ būtų dar smagesnė visi kviečiami prisijungti prie darnaus vartojimo. Kviečiama susipažinti su festivalio „Eko“ deklaracija: https://debesupieva.lt/eco-deklaracija/.

Viso festivalio metu galėsite pasimėgauti nuostabiu veganišku bei vegetarišku maistu. Į renginio teritoriją draudžiama įsinešti ir joje vartoti alkoholinius gėrimus, psichotropines, psichiką veikiančias slopinančias ar stimuliuojančias medžiagas.

Agnė ADOMAITĖ

N. MIŠKINIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių