Biologijos mokytojai – „Metų žinovo“ nominacija

Asociatyvi nuotr.

Viename iš Vilniaus verslo centrų buvo surengtas trečiasis edukacinio projekto „Atliekų kultūra“ gimtadienis. Šio projekto tikslai bei uždaviniai – atsakingas vartojimas, teisingas atliekų rūšiavimas, visuomenės informavimas, mokymas ir apjungimas bendram tikslui. O tikslas neginčijamai svarbus – švari, graži ir saugi mūsų gamta. Smagu, kad vieną iš nominacijų pelnė ir „Vaivorykštės“ gimnazijos pedagogė.

Nors projekto iniciatoriai savo veiklą plėtoja ir įgyvendina Vilniaus apskrityje, tačiau didelio susidomėjimo ir iniciatyvų „Atliekų kultūra“ sulaukia ir mūsų gimtajame Klaipėdos rajone. Renginį, vykusį rugsėjo mėnesį, papuošė specialūs apdovanojimai garbingomis statulėlėmis, kurios buvo įteiktos tiems, kurie negailėjo savo jėgų ir 2020 m. daugiausia prisidėjo prie atliekų kultūros ugdymo. Nominantai ir laimėtojai buvo renkami „Atliekų kultūros“ bendruomenės, sekėjų, žinių portalo „Delfi“ skaitytojų ir pačių organizatorių. Nominacijos buvo skirtos net septyniose kategorijose.

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė į „Atliekų kultūros“ surengtą egzaminą pritraukė net 200 mokinių ir pelnytai laimėjo „Metų žinovo“ apdovanojimą.

Giedrė JAKAITĖ
Gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių