Būtiniausių priemonių krepšelis slaugai namuose

Paprastai pagyvenę asmenys trokšta gyventi savo namų aplinkoje ir pasirūpinti savimi patys. Deja, laikui bėgant sveikata nusilpsta. Tokiu atveju šeimos nariams tenka nuspręsti, ar artimąjį patikėti profesionalams, ar patiems imtis slaugos namuose.

Slauga namuose – misija įmanoma

Slaugytojai sutaria, kad įprasta namų aplinka teigiamai veikia psichologinę paciento būklę. Slaugos ekspertai vis dažniau skatina išbandyti slaugą namuose. Žaibiškai Lietuvoje auga ir slaugos paslaugų tinklas. Todėl dėl kylančių klausimų visuomet galima kreiptis pagalbos į specialistus.

Dažniausias iššūkis – šlapinimosi ir tuštinimosi problemos

Slauga namuose iš pradžių atrodo sudėtingai. Šeimos nariai privalo išmokti daugybės dalykų ir adaptuotis prie naujos rutinos. Pavyzdžiui, itin dažnai slaugantys artimuosius namie susiduria su ligonio šlapinimosi bei tuštinimosi problemomis. Tai gali būti paprastesni įpročių pokyčiai arba šlapimo ir išmatų nelaikymo iššūkis.

Šioje situacijoje rekomenduojama rinktis aukštos kokybės sauskelnes. Tačiau tai – tik pirmasis priežiūros žingsnis. Būtina rūpintis odos priežiūra, saugoti tarpvietę nuo dirginančio šlapimo ir išmatų poveikio. Kitu atveju gali išsivystyti paraudimai ir iššutimai, o galiausiai – pragulos. 

Būtiniausių priemonių krepšelis 

Dabartinėje rinkoje gausu skirtingų slaugos priemonių. Neretai sunku atsirinkti, ko reikia tinkamai slaugai ir odos priežiūrai užtikrinti. Jūsų patogumui pateikiame būtiniausių priemonių krepšelį asmeniui, nelaikančiam šlapimo ir išmatų. Šias prekes rasite https://sidabra.lt/

  • Sugeriančios sauskelnės dienai. Jeigu slaugomas asmuo vaikšto ir yra aktyvus, rinkitės „SENI Active“ sauskelnes kelnaites. Jeigu slaugomas asmuo dieną praleidžia lovoje, pravers „SUPER SENI Plus“ anatominės sauskelnės.
  • Sugeriančios sauskelnės nakčiai. Jeigu slaugomas asmuo naktį šlapinasi įprastai, tiks „SUPER SENI Plus“ anatominės sauskelnės. Jeigu slaugomas asmuo naktį šlapinasi itin gausiai, rinkitės „SUPER SENI Quatro“ anatomines sauskelnes.
  • Drėgnos servetėlės kūno, veido, rankų valymui. Jeigu slaugomojo oda normali, tiks „SENI Care“ drėgnos servetėlės. Jeigu slaugomojo asmens oda jautri ir linkusi alergizuotis, pravers „SENI Care Sensitive“ drėgnos servetėlės.
  • Valomosios putos kasdieniam kūno prausimui. „SENI Care“ valomųjų putų naudojimui nereikia vandens.
  • Kasdienis apsauginis kremas odai. „SENI Care“ apsauginis kremas su argininu pritaikytas visoms odos raukšlėms. Tarpvietę patepkite, kiekvieną kartą pakeitę sauskelnes.

Kitos priemonės. Higieną užtikrins „SENI Care“ valomosios pirštinės ir „SENI Care Air Laid“ valomieji rankšluosčiai.

Užsak.

1 Komentaras

  • puikus straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių