Darbai Kvietinių gatvėje sekina gargždiškių kantrybę

Kvietinių g. vykdomų darbų vertė – daugiau nei 241 tūkst. eurų be PVM.

Eismas vienoje iš svarbiausių Gargždų gatvių šiuo metu paralyžiuotas. Kvietinių gatvėje, ties „Kranto“ mokykla, vyksta darbai. Gyventojai teiraujasi, kiek ilgai teks kęsti nepatogumus, ar rangovas sutvarkys išraustas plyteles ant šaligatvių, paliktas duobes ir kt.


Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyrius informuoja, kad minimoje teritorijoje yra atliekami ne gatvės tvarkymo, o paviršinių nuotekų šalinimo tinklų naujos statybos darbai Kvietinių g. atkarpoje nuo Gargždų miesto stadiono iki Kvietinių g. ir Kęstučio g. sankryžos. Vykdant objektą, paviršinių nuotekų šalinimo tinklai bus pakloti ir dalyje Žalgirio g. surenkant paviršines nuotekas nuo lietaus metu užliejamos žemiausios gatvės dalies. Darbus rangovas turėtų baigti per šiuos metus.

Darbus atlieka UAB „Vanduja“, jų vertė – daugiau nei 241 tūkst. eurų be PVM. Rangovas turės atstatyti gatvės ir šaligatvių dangą. UAB „Vanduja“ gamybos vadovas Vytautas Ancius „Bangai“ atvirai sakė, kad tai sudėtingas projektas, reikia pakloti daug komunikacijų, o gylis didelis, paskubinti nieko negalima. Vienoje vietoje dirba tik viena brigada. „Didžiulis gylis, sąlygos sudėtingos. Labai nedėkingas birus gruntas, aukštai gruntiniai vandenys, todėl darbai vyksta gana lėtai. Paskubėti neleidžia gamtinės sąlygos, labai dideli darbo kaštai. Tačiau stengiamės ir darome, ką galime“, – dėstė V. Ancius.
Anot jo, iki metų galo bus tikrai viskas padaryta, kas suplanuota. „Nebe tiek daug liko. Giliausios atkarpos liko 40–50 metrų. Per mėnesį turėtumėme užbaigti. O likusias negilias atkarpas – per porą mėnesių, tad turėtumėme baigti dar anksčiau nei planuota“, – viliasi pašnekovas.

Išraustos plytelės, duobės neramina gyventojus: teiraujamasi, ar viskas bus atkurta, kaip buvo.

Paklaustas, ar užtenka darbo jėgos, atsakė: „Užtenkame. Juolab kad vienoje vietoje gali dirbti tik viena brigada, negalime kloti tinklų atkarpomis. Kai įžengsime į atsišakojimą, į Žalgirio gatvę, tuomet bus galima pasitelkti ir antrą brigadą.“
Gamybos vadovas patikino, jog rangovas kokybiškai atstatys viską, kas priklauso. „Savivaldybė tikrai neleis palikti nesutvarkytos teritorijos“, – užtikrino jis.


Agnė ADOMAITĖ
Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių