Dauparuose netrukus bus atidaryti sveikatingumo namai „Liepų 10“

Asociacijos „Dauparų bendruomenė” valdybos nariai.
 

Klaipėdos rajono Dauparų gyvenvietėje netrukus bus atidaryti sveikatingumo namai „Liepų 10“. Šios iniciatyvos ir idėjos autoriai – asociacija Dauparų bendruomenė.

Vykdant projektą vietoje apleistos katilinės pastato, esančio Liepų g. 10, Gobergiškėje, buvo atlikti renovacijos darbai, pastatytas priestatas. Šiame renovuotame pastate įsikurs ne tik sveikatingumo namai, bet ir biblioteka, kultūros, jaunimo bei bendruomenės namai. Sveikatingumo namuose bus įkurti veido bei kūno procedūroms skirti kabinetai, juose bus atliekamos įvairios procedūros – veido ir kūno masažas taikant naujausią įrangą.

Sveikatingumo namai „Liepų 10“ – tai unikalus grožio ir sveikatingumo terapijos paslaugas siūlantis bendruomeninis verslas, kai uždirbtas pelnas bus naudojamas sveikatingumo centrui ir bendruomenės poreikiams. Šio verslo pradžiai patalpų įrengimui bei įrangai buvo panaudotos NMA Kaimo plėtros fondo lėšos, projektinių lėšų tikslas – skatinti verslumą bendruomenėse. Vykdant šį projektą bus kuriamos darbo vietos siekiant teikti aktualias grožio ir sveikatingumo terapijos paslaugas. Akcentuotina, kad tokio pobūdžio paslaugos VVG teritorijoje nėra teikiamos, tad projektas sukurs naują ekonominę veiklą, kurią vykdys pelno nesiekianti asociacija. Tokiu būdu Klaipėdos rajone bus sukurta nauja kokybiška paslauga, kuriama pridėtinė vertė ir tiesiogiai prisidedama prie nedarbo mažinimo kaimo vietovėse.

Šiuo metu buriama specialistų komanda, todėl pats tinkamiausias metas norintiems prisijungti prie sveikatingumo namų komandos. Kviečiame veido, kūno ir masažo specialistus (-es) savo gyvenimo aprašymus siųsti el. paštu info.liepu10@gmail.com iki gegužės 5 d. Kabinetai jau paruošti darbui – sukomplektuoti su naujausia įranga ir baldais. Darbuotojams bus suteiktos socialinės garantijos.

Dauparų bendruomenės inf.

Projekto „Dauparų sveikatingumo erdvė” (Nr. KLAI-LEADER-6B-DI-7-1-2020/42VS-PV-20-1-11467-PR001) veiklos įgyvendinamos pagal Kaimo plėtros fondo, LEADER programos „VPS priemonę pelno nesiekiančių organizacijų verslumo ir partnerystės skatinimas“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos skatinimui ir paslaugų kūrimui kaimiškose vietovėse“ NR. LEADER.19.2-SAVA-5.2. Vykdant projektą lėšomis prisidėjo ir Klaipėdos rajono savivaldybė.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių