Dituvoje supleškėjo namas, Dariškėje – tualetas

Asociatyvi nuotr.

Savaitės pradžioje ugniagesiai skubėjo į Dituvos sodininkų bendriją gesinti užsidegusį namą, jos viduryje – į Dariaus kaimą gelbėti liepsnojančio tualeto. Tačiau išgelbėti nepavyko nė vieno.


Pirmadienio vakare ugniagesiai skubėjo į Dituvos sodininkų bendriją, Braškių g., gesinti užsidegusį namą. Vienaaukščio, medinio apmūryto pastato išgelbėti nepavyko. Ugniagesiai vandenį vežėsi iš rezervuaro, esančio už poros kilomet­rų. Keturiais gaisriniais automobiliais jie gaisrą gesino 4 valandas. Namas supleškėjo, apdegė ir šalia sukrautos (15 kub. m) malkos ir kitas kuras, kuriuo buvo apsirūpinta visai žiemai. Pastato savininką (gim. 1965 m.), gaisro metu apdegusį rankas ir veidą, medikai išvežė į ligoninę. Po kelių dienų jis buvo išleistas.
Pasak Gargždų PGT vyriausiojo specialisto Arūno Armalio, gaisras įsiplieskė nuo krosnies, todėl įspėjo arti nelaikyti degių medžiagų.
Dariaus kaime, Judrėnų seniūnijoje, trečiadienį sudegė lauko tualetas. Supleškėjo ir šalia žaliavusios dvi žaliaskarės, apdegė rudeninių lapų krūva. Per 12 minučių atskubėjusiems ugniagesiams beveik nebebuvo ką veikti.
A. Armalis pastebėjo, jog šių gaisrų pasitaiko, ir kartais labai skaudžios jų pasekmės. Prieš 3 metus Baičiuose su cigarete paišdykauti sumanę vaikai irgi lauko tualete sukėlė gaisrą. Liepsnos persimetė į ūkinį pastatą – nudegė jo stogas.
Daugiau nei prieš dešimtmetį Pozingių kaime, Veiviržėnų seniūnijoje, žaisdami vaikai taip pat sukėlė gaisrą lauko tualete. Sudegė visa sodyba su joje buvusiu turtu, ir iki šiol neatstatyta.


Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių