Gargždiškei D. Ciparienei – valstybės apdovanojimas

Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė valstybės apdovanojimus už nuopelnus Lietuvai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje.


Pasak Prezidento, valstybės apdovanojimai – tai svarbus įvertinimas Lietuvos valstybės sienos gynėjams, teisingumo saugotojams, iškiliems Lietuvos ir užsienio mokslininkams, dip­lomatams, kultūros ir švietimo veikėjams, aktyviems išeivijos atstovams ir daugeliui kitų, kurie nusipelnė Lietuvai ar prisidėjo garsinant jos vardą pasaulyje. Visų jų darbai – tai ryški žymė istorijos knygoje, kuri skatina džiaugtis Lietuvos valstybe ir didžiuotis jos pasiekimais.
„Savo pavyzdžiu Jūs liudijate, kokia svarbi yra laisvė mąstyti ir veikti. Iš Jūsų mes galime mokytis, kaip sklaidyti tiek praeitį gaubiančias, tiek ir dabarčiai grasinančias tamsumas“, – sakė Prezidentas, palinkėjęs, kad įteikiami Lietuvos valstybės apdovanojimai įkvėptų naujiems reikšmingiems darbams.
Tarp keliasdešimties Vasario 16-ąją iškilmingoje ceremonijoje, vykusioje Prezidento rūmų Baltojoje salėje, apdovanotųjų, – ir gargždiškė. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių Prezidentas Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos siūlymu įteikė buvusiai Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotojai Dianai Ciparienei, aktyviai kultūrinės veiklos bei pažangios, šiuolaikiškos ir visuomenei atviros bibliotekos puoselėtojai.
„Šis apdovanojimas man yra pagarbos ženklas kultūros, ypatingai bibliotekų žmonėms. Niekada nedirbau dėl medalių. Bent jau negalvojau, kad tai iš viso įmanoma. Juokaudavau: „varyk, jei nori, vis tiek medalio negausi.“ Ir še tau, kad nori. Įrašau į savo gyvenimo knygą šią dieną didžiosiomis raidėmis su didžiule pagarba ir padėka bendražygiams, kolegoms, bičiuliams, šeimos nariams, giminaičiams ir visiems, kurie kartu džiaugiasi“, – asmeninėje FB paskyroje neeilinės dienos įvertinimą ir padėką išsakė D. Ciparienė.


„Bangos“ informacija
LR prezidento kanceliarijos nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių