Gargždiškių dviračius iš panosės vogė profesionalas

Tris mėnesius trukęs žaibiškų dviračių vagysčių Gargžduose detektyvas išaiškintas. Trečiadienį Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė kretingiškį A. I., kuris įtariamas vogęs dviračius Gargždų mieste. Nuo praėjusio lapkričio įvairiose miesto vietose buvo pavogta 18 dviračių. Ar visus šiuos nusikaltimus vykdė tas pats įtariamasis, aiškinasi policija. Tačiau kol kas tyrimas kriminalistus nuvedė pas 33-ejų metų vyrą, kuris be nusikalstamos veikos neištvėrė nė mėnesio – iš kalėjimo buvo paleistas pernai spalį.

Pirmąjį nukentėjusiojo pareiškimą dėl pavogto 400 Lt vertės dviračio Klaipėdos AVPK Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pernai lapkričio 5 d. Gargždiškė dviračio, prirakinto prie laiptinės, pasigedo dienos viduryje. Nuo to laiko pareigūnus užplūdo dviračių transporto priemonių netekusių miestiečių pareiškimai. Iki sausio 29 dienos pranešta apie 18 analogiškų atvejų. 14 vagysčių užregistruota pernai, 4 – per šių metų sausį. Vagystės vykdytos įvairiu paros metu ir skirtingose miesto vietose: prie ligoninės, pašto, miesto stadiono, daugiabučių ir kt. Vagišiai griebė bet kokius rastus dviračius, kurių vertę nukentėjusieji įvertino nuo poros šimtų iki

3 000 Lt. Tiesa, vertingiausią grobį vagis jau buvo pardavęs vos už 300 Lt. Jį įsigijęs asmuo irgi nustatytas, transporto priemonė grąžinta savininkei.

Už vagystes trims mėnesiams suimtas Kretingoje gyvenamąją vietą deklaravęs 33 m. I. A. Nuo lapkričio mėnesio jis buvo apsigyvenęs Gargžduose. Tačiau nusikaltėlis iš įkalinimo įstaigos į laisvę buvo paleistas tik spalį. Jis teistas šešis kartus, paskutinį sykį – taip pat už dviračių vagystes. Kuriam laikui už grotų jis sės šį kartą, spręs teismas.

Tyrimo metu pareigūnai rado daugiau dviračių ir kitokio turto, kurį įtariamasis galimai įgijo nusikalstamu būdu. Kas yra šio turto savininkai, aiškinasi policija. Nuotraukoje savo daiktus atpažinę asmenys prašomi kreiptis telefonais (8 46) 433500 arba 8 698 06619.

Reklama: privataus detektyvo paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių