Įkliuvo gargždiškis statybininkas

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai (FNTT) įkliuvo gargždiškis statybininkas. Vyras neteisėtai subūrė 14 statybininkų brigadą ir uostamiestyje statė kotedžus.

FNTT Klaipėdos apygardos valdyba, bendradarbiaudama su Klaipėdos apskrities mokesčių inspekcijos specialistais, nustatė, kad gargždiškis, turėjęs tik verslo liudijimą verstis statybos darbais, neteisėtai subūrė 14 statybininkų brigadą. Neįregistravęs bendrovės, minėtas pilietis ėmėsi organizuoti brigados darbus vienai Klaipėdos bendrovei priklausančioje statybvietėje. Statant kotedžus netoli Danės upės, statybininkams vadovavęs įtariamasis dokumentuose pasirašydavo kaip statybų darbų vadovas. Uostamiesčio bendrovė už atliktus kotedžų statybos darbus per 10 mėnesių jam pervedė daugiau nei 74 tūkstančius eurų.

Dalį gautų pinigų tariamas darbų vadovas reguliariai mokėdavo kaip fiksuotą užmokestį asmenims, su kuriais nebuvo sudarytos darbo sutartys ir jie statybos darbus vykdė tik patys įsigiję verslo liudijimus. Už tai, kad statybos darbų vadovu prisistatęs gargždiškis neįregistravo savo veiklos ir gavo daugiau nei 74 tūkstančius eurų neteisėtų pajamų, jam gresia bauda. Baigtam ikiteisminiam tyrimui vadovavo ir jį kontroliavo Klaipėdos apygardos prokuratūra. Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos miesto apylinkės teismui.

Eglė ŽADEIKYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių