Įspūdingo dydžio Kalėdų žvaigždė atkeliauja į Klaipėdą

Nenustebkite, jei vieną rytą pakeliui į darbą išvysite didžiulę šviečiančią žvaigždę. Tamsiausiais metų mėnesiais ji keliauja po didžiuosius Lietuvos miestus, o šiandien pasieks Klaipėdą. Žvaigždė įsikurs Danės skvere ir bus čia iki gruodžio 15 d. Kasmet švenčių laikotarpiu dovanoti šviesą Lietuvos gyventojams jau tapo IKEA tradicija.

„Tamsiuoju ir šaltuoju laikotarpiu dovanoti šviesą didžiausiems Lietuvos ir kitų Baltijos šalių miestams jau tapo gražia tradicija. Kaip atskleidė mūsų užsakymu atliktas tyrimas, beveik trečdaliui Lietuvos gyventojų daugiausia džiaugsmo teikianti Kalėdų tradicija yra šventiškai išpuoštos gatvės. Nuo šiandien visą savaitę kartu su klaipėdiečiais galėsime pasidžiaugti labiau spindinčiu ir šviečiančiu Danės skveru“, – sako IKEA Lietuva rinkos vadovė Jolita Juodzevičienė.

Iš Klaipėdos žvaigždė vėliau sugrįš į Vilnių, kur ir pradėjo savo kelionę. Praėjusią savaitę žvaigždė taip pat džiugino Kauno gyventojus. Toks pat projektas šventiniu laikotarpiu vykstane tik Lietuvoje, bet puošia ir miestų erdves Rygoje bei Taline.

Deklamuos Kalėdų poemą

Žvaigždės aukštis siekia beveik 4 metrus.Didžiulės šviečiančios dekoracijos formą įkvėpė viena populiariausių IKEA kalėdinių dekoracijų – šviestuvo gaubtas STRÅLA.Tačiau tai dar ne viskas – paspaudus prie jos esantį mygtuką, pasigirs specialiai šių metų šventėms sukurta poema.

„Ši poema – tai eiliuota istorija apie tai, kaip per Kalėdas skamba namai. Ji primena paprastą šeimos buvimą kartu: kažkas kepa, kažkas kramto, kažkas pakuoja dovanas ar juokiasi ir žaidžia. Juk būtent namai, pilni namiškių ir svečių skleidžiamo šventinio šurmulio, susiliejančių į bendrą skambesį, ir yra tikrasis Kalėdų grožis“, – sako J. Juodzevičienė.

Žvaigždės kelionė: datos ir lokacijos

Kad tamsios dienos taptų šviesesnės, o šventinė nuotaika – dar pakilesnė, didžiulė šviečianti žvaigždė nuo lapkričio 11 d. keliauja po didžiuosius Lietuvos miestus. Likęs žvaigždės maršrutas:

Gruodžio 9–15 d. – Danės skveras (Klaipėda)

Gruodžio 16 d. – sausio 2 d. – Pamėnkalnio skveras (Vilnius)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių