Skulptūra „Bučinys“ pasipuošė gražiausioms metų šventėms

Danės upės kranto, Šiaurinio rago išskirtinė gyventoja – bronzinė mergaitė, pasipuošė nuostabiausiam metų laikotarpiui. Ši jau tapusi uostamiesčio simboliuskulptūra aprengta šiltu ir žiemai skirtu apsiaustu.

Prieš beveik dešimtmetį šią skulptūrą uostamiesčiui padovanojo Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB (toliau – KKT). Per šį laikotarpį Klaipėdos gyventojai pamilo ir padabina meno kūrinį įvairiais jaukiais akcentais: pirštinėmis, spalvinga apyranke ar kaklo vėriniu, kepuryte ir pan.

„Mums ypatingai brangi ši skulptūra, kuri simbolizuoja tai, kas esame mes – klaipėdiečiai: vėjas ir laivai, marios ir jūra, veidai ir žmonės. Artėjant gražiausioms metų šventėms, nusprendėme prisidėti prie simbolio papuošimo ir taip padėti kurti dar gražesnę, jaukesnę ir mielesnę, mums visiems, brangią – Klaipėdą“, – sakė Klaipėdos konteinerių terminalo, UAB generalinis direktorius Vaidotas Šileika.

Šios žiemos šventėms “Bučinys” pasipuošė baltų kailinukų apsiaustu su kapišonu. Anot V.Šileikos, šiltą ir jaukią kalėdinę aprangą pasiuvo UAB „Klaipėdos terminalo grupė“ Personalo vadovės Aistės Miciūtės mama, otaitik patvirtina taisyklę, jog šventinę nuotaiką ir teigiamas emocijas, galima sukurti ir mažais, bet labai svarbiais darbais.

Skulptūros autorius – Romualdas Kvintas.

KKT priklauso Klaipėdos terminalo įmonių grupei, vienijančiai krovos, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir laivų agentavimo paslaugas teikiančias įmones.

Fotografijos KKT

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių