IV vitaminų terapija plaukų ir nagų augimui

Sveiki, žvilgantys plaukai ir stiprūs nagai ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, tačiau kartu yra ir puikios sveikatos ženklas.

Šiandien parduotuvėse yra įvairiausių plaukų ir nagų priežiūros produktų, pradedant aliejais ir balzamais ir baigiant kaukėmis ir serumais. Tačiau svarbiausia ne tai, ką dedame ant išorės, o rūpinimasis sveikata iš vidaus.

Vienas geriausių būdų pasirūpinti savimi – IV vitaminų terapija, greitai ir efektyviai tiekianti plaukams ir nagams reikalingus vitaminus ir mineralus.

Intraveninė terapija plaukams ir nagams

IV vitaminų terapija, arba intraveninė vitaminų terapija, yra procedūra, kurios metu vitaminai ir mineralai į organizmą tiekiami tiesiai per veną. Tai leidžia šioms medžiagoms greičiau ir efektyviau pasiekti organizmo ląsteles nei vartojant tradicinius geriamuosius papildus ar kosmetinius preparatus.

Lašelinė terapija vis labiau populiarėjanti ne tik dėl jos efektyvumo, bet ir dėl jos greito veikimo.

Kadangi organizmas maistines medžiagas ir vitaminus gauna tiesiai į kraują, jie greitai pasiekia folikulus ir nagų ląsteles bei skatina sveiką jų augimą.

Alternatyva piliulėms ir tabletėms

Intraveninės terapijos plaukams ir nagams metu dažniausiai skiriami dideli B grupės vitaminų, biotino, vitaminų C, D, E, cinko ir kitų medžiagų kiekiai.

Lašelinė terapija yra puikus pasirinkimas visiems, o ypač kenčiantiems nuo tam tikrų sveikatos problemų. Štai žmonės, sergantys tam tikromis lėtinėmis ligomis arba turintys virškinimo trakto sutrikimų, gali sunkiai pasisavinti maistines medžiagas, dėl ko ilgainiui nukenčia plaukų ir nagų būklė.

Intraveninė vitaminų terapija gali padėti kompensuoti šiuos trūkumus saugiai, efektyviai ir taip pagerinti organizmo būklę.

5 pagrindinės priežastys, kodėl IV vitaminų terapija yra naudinga plaukams ir nagams

  1. Greita ir efektyvu. IV terapijos metu vitaminai, mineralai ir maistinės medžiagos patenka tiesiai į kraują ir taip greitai ir efektyviai pasiekia plaukų folikulus ir nagų ląsteles. Šis būdas dažnai yra išsigelbėjimas tiems, kurie vitaminų ir mineralų negali efektyviai įsisavinti per virškinimo traktą.
  2. Geresnė sveikata. Daugelis sveikatos problemų gali neigiamai paveikti plaukų ir nagų augimą. Dažniausiai plaukų retėjimą ir nagų silpnėjimą sukelia įvairios lėtinės ligos, virškinimo trakto sutrikimai arba hormonų disbalansas. IV terapija gali padėti kompensuoti trūkstamas maistines medžiagas ir pagerinti organizmo būklę bei teigiamai paveikti plaukus ir nagus.
  3. Biotino papildymas. Lašelinių terapijos metu dažnai naudojamas biotinas, žinomas dėl savo teigiamo poveikio plaukams ir nagams. Biotinas padeda palaikyti plaukų ir nagų sveikatą, skatina jų augimą ir juos stiprina, o lašeline pasisavinami žymiai didesni biotino kiekiai nei iš geriamųjų papildų.
  4. Antioksidantų apsauga. Antioksidanta vitaminuose C ir E padeda kovoti su laisvaisiais radikalais, sukeliančiais audinių pažeidimus ir skatinančiais senėjimą. Intraveninės terapijos metu šie antioksidantai tiekiami tiesiai į organizmą, kas padeda apsaugoti plaukus ir nagus nuo kenksmingų išorinių veiksnių ir skatina jų augimą.
  5. Streso mažinimas ir imuniteto stiprinimas. Stresas ir silpnas imunitetas gali turėti neigiamą poveikį plaukams ir nagams. Papildžius vitaminų ir mineralų atsargas sumažėja stresas ir sustiprėja imuninė sistema, kas teigiamai veikia plaukų ir nagų sveikatą.

Kaip pasirinkti IV specialistą?

Būtina paminėti, kad intraveninė terapija turi būti atliekama tik po konsultacijos su kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu. Tik gydytojas, atsižvelgęs į individualius poreikius ir sveikatos būklę, gali nustatyti tinkamą terapijos režimą ir dozes.

Tik pasikonsultavus su ekspertu ir laikantis tinkamų procedūros taisyklių, galima tikėtis gerų rezultatų ir saugaus procedūros atlikimo. Jokiu būdu negalima bandyti taikyti intraveninės terapijos namuose ar pas nekvalifikuotus paslaugų tiekėjus. Tokiu atveju itin padidėja nepageidaujamų šalutinių poveikių rizika.

Jei procedūra atliekama netinkamai arba nėra laikomasi higienos taisyklių, padidėja infekcijos rizika. Netinkama vaistų dozė arba per didelis infuzijos greitis gali sukelti perdozavimą. Kai kurie žmonės taip pat gali patirti alergines arba nealergines reakcijas į terapijos metu naudojamas veikliąsias medžiagas. Tai gali sukelti bėrimą, niežėjimą, veido patinimą, kvėpavimo sunkumus ar net anafilaksinį šoką.

Taigi, būtina rasti patikimą sveikatos specialistą ar kliniką, turinčią patirties ir gerą reputaciją šioje srityje. Svarstote apie lašelinių terapiją? Pasikonsultuokite su Drops Clinic specialistais.

Nuotraukos šaltinis: Credit to @freepik from Freepik

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių