Jaunajam talentui įteikta Ernsto Vicherto premija

Už pasiekimus mokslo srityje Ernsto Vicherto premija „Jaunasis talentas 2019“ įteikta buvusiam Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientui Lukui Rimkui.

Komisijai, svarsčiusiai L. Rimkaus kandidatūrą, buvo pateikta daugiau nei 50 diplomų, padėkos raštų iš įvairiausių sričių. Aktyvus jaunuolis taip pat džiugina dalyvavimu mokslinėje, tiriamojoje veikloje, visuomeniniuose projektuose, iniciatyvose. Įspūdingi ir brandos egzaminų rezultatai – pelnyti 4 šimtukai. Šį rudenį Lukas Mančesterio universitete pradėjo informatikos studijas.

„Iš tiesų smagu apdovanoti tokius įvairiapusiškus jaunus žmones. Ši premija ‒ tai nedidelis paskatinimas, kuris įkvėps ir toliau gilinti žinias, būti aktyviu visuomenės nariu. Tikimės, kad toks talentas kaip Lukas grįš į Lietuvą, į Klaipėdos rajoną, ir ateitį kurs čia“, – sakė Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Prie sveikinimų premijos laureatui prisidėjo ir vicemerė Violeta Riaukienė, skatindama nepamiršti kelio namo, o įgytas žinias ir patirtį pritaikyti gimtinėje.

Šiuo metu Lukas mokosi nuotoliniu būdu, į Mančesterį planuoja vykti pavasarį, jei bus suvaldyta pandemija. Paklaustas, kaip dabar pažvelgęs atgal vertina mokslo metus, praleistus Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje, premijos laureatas teigia, kad tai viena geriausių mokyklų, kurioje dirba puikūs mokytojai. „Gimnazijoje praleistas laikas, ko gero, geriausias mano gyvenime“, – tikina L. Rimkus pabrėždamas, kad Gargždų nepamirš ir svetur.

Ernsto Vicherto premija nuo 2011 m. apdovanojami moksleiviai, pasiekę geriausius rezultatus meno, mokslo, sporto srityse bei visuomeninėje veikloje.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių