Kapinėse atnaujinti šuliniai – per aukšti?

Laimos ŠVEISTRYTĖS nuotr.: atnaujinti šuliniai gražūs, tačiau senjorams jais naudotis nepatogu ir sunku.

Į „Bangos“ redakciją kreipėsi kelios senjorės skaitytojos ir teigė, kad Gargždų miesto Laugalių civilinėse kapinėse sutvarkyti šuliniai yra per aukšti, iš jų sunku pasisemti vandens, o vandens stotelės kol kas neveikia.
Skaitytojos guodėsi, kad vyresnio amžiaus žmogui pasisemti vandens itin sunku, mat sutvarkyti šuliniai – aukštesni nei prieš tai. Senjorai šalia šulinio padėjo ir trinkelių, kad galėtų pasilypėti ir pasisemti vandens, tačiau tai esą nepatogu ir nesaugu. Ir nors Laugalių kapinėse galima rinktis iš 4 šulinių – vyresnio amžiaus žmonėms nueiti sunku, o vandens stotelės, senjorų žiniomis, kol kas neveikia.
Gargždų seniūnė Indrė Žiedienė „Bangą“ informavo, kad šį pavasarį buvo sutvarkyta visų šulinių, esančių senosiose ir Laugalių kapinėse, apdaila, iš viso sutvarkyti 7 šuliniai. Seniūnija skundų nėra gavusi dėl šulinių aukščio. „Išmontuoti seni surūdiję elementai. Darbų pridavimas įvyko balandžio 9 d. Aikštelės aplink šulinius bus tvarkomos skaldele. Šulinių rentiniai yra seni ir skirtingo diametro bei aukščio. Dėl medinės apdailos konstrukcijos kai kurie šuliniai dabar bus aukštesni“, – pažymėjo seniūnė.
Pasak jos, prašoma gyventojų atkreipti dėmesį, kad senosiose kapinėse prie abiejų šulinių yra įrengti patogūs žemi kranai, Laugalių kapinėse taip pat nedideliu atstumu nuo šulinio yra ir vandens stotelės. „Prie įėjimų į kapines taip pat stovi vandens talpos, užpildomos vandeniu. Nepatogumų neturėtų kilti“, – tikino I. Žiedienė.

Gabrielė ČIUNKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių