Ketvergiškė nusprendė verslą kurti gimtinėje

Romualda Miaun: „Visko mačiau gyvenime, bet niekada nepraradau optimizmo, niekada neprašiau socialinės pašalpos – sugebu pati užsidirbti.“

 

Kelerius metus užsienyje uždarbiavusi ketvergiškė Romualda Miaun nusprendė verslą kurti gimtinėje, nes jai čia geriausia. Smulkioji ūkininkė augina paukščius. Šį sezoną ji pardavė apie 700 dedeklių ir mėsinių vištaičių. Įrengusi erdvesnes, modernesnes patalpas dabar ketina įsigyti pusantro tūkstančio vienadienių viščiukų.

Nuo vaikystės kabinosi į gyvenimą

Iš Romualdos užauginto paukščių pulko beliko šimtas skardžiabalsių gaidžių – neseniai realizavo paskutines vištaites ir jau pasiruošusi priimti pusantro tūkstančio vienadienių viščiukų – dedeklių lekhornų ir mėsinių – čekų dominančių.

„Auginti paukščius man – poilsis. Ką aš veikčiau atsikėlusi? Iš karto apibėgu vištelius, ar kuris nesusirgo, kas nors nenutiko“, – kalbėjo smulkioji ūkininkė.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio „Bangos“ 11 puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių

Skip to content