Klaipėdoje su peiliu siautėjusiam vyrui gresia laisvės atėmimas

Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 37-erių uostamiesčio gyventojas kaltinamas plėšimais. Nustatyta, kad grasindamas peiliu kaltinamasis apiplėšė lošimo automatų saloną bei degalinę ir pagrobė daugiau nei 600 eurų vertės turto.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir jį kontroliavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė. Tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai.

Tyrimo duomenimis, anksčiau už smurtinius ir turtinio pobūdžio nusikaltimus teistas 37-erių uostamiesčio gyventojas Klaipėdos mieste plėšikavo šių metų birželio viduryje. Turimais duomenimis, kaltinamasis vėlų birželio 16-osios vakarą įsibrovė į vieną lošimo automatų saloną Klaipėdoje ir, grasindamas ten dirbančiai klientų aptarnavimo specialistei peiliu, reikalavo atiduoti kasoje buvusius pinigus. Darbuotojai atsisakius tą padaryti, vyras išlaužė juos skiriančios pertvaros duris, iš kasos pagrobė daugiau nei 300 eurų ir pasišalino iš įvykio vietos.

Teisėtvarkos pareigūnų surinktais duomenimis, tas pats asmuo po keleto valandų įsibrovė ir į netoli minėtų lošimo namų esančią degalinę, kurios operatorei taip pat grasino peiliu. Nustatyta, kad plėšikas pareikalavo atiduoti ne tik kasoje buvusius pinigus, bet ir duoti cigarečių. Skaičiuojama, kad kaltinamasis degalinei padarė daugiau nei 260 eurų vertės nuostolį.

Policijos pareigūnams nustačius moterims peiliu grasinusį asmenį, jis buvo sulaikytas. Ikiteisminiam tyrimui vadovaujančios prokurorės Jurgitos Rumbinaitės prašymu, teismas kaltinamajam yra skyręs griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Klaipėdietis kaltinamas sunkaus nusikaltimo padarymu ir jo veiksmai vertinami pagal Baudžiamojo kodekso 180 straipsnio („Plėšimas“) 2 dalį. Už šį nusikaltimą įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę iki septynerių metų.

Baudžiamoji byla perduota Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams.

LR prokuratūros informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių