Klaipėdos apskrityje paminėta Saugaus eismo dienos proga

Nuo 2006-ųjų metų balandžio 6-oji Lietuvoje paskelbta Saugaus eismo diena. Ta proga prie prekybos centro „Akropolis“ policijos pareigūnai kartu su socialiniais partneriais bendravo su uostamiesčio gyventojai ir svečiais – pasakojo apie saugumą keliuose, kad būtina laikytis visų KET reikalavimų, segėti  saugos diržus, tėveliams priminta, kad vaikai automobiliuose privalo sėdėti prisegti jų amžiui pritaikytose autokėdutėse, dalijo atšvaitus, kuriuos taip pat būtina segėti tamsiuoju paros metu. Renginio metu norintieji galėjo pasitikrinti ir savo automobilio techninę būklę – išmetamo CO2 kiekį, padangų protektoriaus gylį ir kt., pasakota ir apie saugų krovinių vežimą.

Popietę Klaipėdos miesto PK uosto policijos grupės ir bendruomenės pareigūnai, kartu su Lietuvos transporto saugos administracijos specialistais priemonę saugiam eismui užtikrinti vykdė prie geležinkelio Malūnininkų g., Klaipėdoje. Pažeidimų nebuvo nustatyta.

Prevencinius renginius saugaus eismo dienos proga Klaipėdos apskrities policijos bendruomenės pareigūnai surengė ir kituose apskrities miestuose.

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai nuolat ragina – būkime dėmesingi, tolerantiški ir saugokime vieni kitus kelyje.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių