Lempų keitimas

UV nagų lempoms keičiamos lemputės. Jos nėra amžinos – genda, todėl joms nustojus veikti tiesiog patartina pasikeisti kitomis. Deja to paties negalime padaryti su LED lemputėmis, jei jos perdega, reikia keisti visą prietaisą. Tačiau neišsigąskite, nes dažniausiai nurodomas bendras veikimo laikas  yra iki 50 000 valandų. Tai reiškia, kad galite aptarnauti nuo 25 iki 33 tūkstančių klienčių. Priklausomai nuo to, kokiu greičiu dirbate. O jei lempa sugenda anksčiau nei turėtų, visuomet pasinaudokite garantiniu lapu, kurį jums suteikia internetinė parduotuvė https://gel.lt. Visos vartotojų teisės yra saugomos, tad be vargo išspręsite bet kokią jus užklupusią problemą.

Nagų lempų priežiūra

Dirbant grožio srityje kiekvienas įrankis, prietaisas, baldai ir kitas inventorius turi būti kruopščiai prižiūrimi. Kiekvienas iš jų turi savo dezenfekavimo standartus bei kriterijus kuriais reikia remtis, norint, kad turimas inventorius kuo ilgiau „tarnautų“. Pavyzdžiui higieninio manikiūro bei pedikiūro įrankiai privalo būti kruopščiai dezinfekuojami bei sterilizuojami. Darbo vietą, kurioje atliekama procedūra, taip pat reikia dezinfekuoti. Į tai įeina nuo prietaisų tokių kaip nagų lempos, iki baldų – kėdė, stalas. 

Lempos nagams privalo būti atidžiai dezinfekuojamos ir valomos, kadangi jos turi tiesioginį sąlytį su klientu. Kai ant nago plokštelės uždedamas gelis arba gelinis ilgalaikis lakas, tuomet visa plaštaka yra dedama po lempa. Neretai neatsargesnės klientės gali nubraukti gelį į lempos kraštą, ko pasekoje jis pridžiūna prie prietaiso ir atrodo tikrai neestetiškai.

Kiti pasirinkimo kriterijai

Jei lempa nagams perkama pastoviam darbui su klientais, geriausia rinktis nuo 48 W. Na o darbui namuose pakaks ir mažiau galingumo turinčios lempos. Šių lempų galingumas vienodai veikia atliekant tiek manikiūrą, tiek pedikiūrą.

Atkreipkite dėmesį, jog jei užsiimsite kojų nagų korekcijomis, labai patogu rinktis lempas atskirais padais, nes toks pasirinkimas labai palengvina darbą pačiam specialistui, o ir klientui daug komfortabiliau. Be to, tokią lempą prižiūrėti ir išvalyti susikaupusius nešvarumus daug patogiau.

Be abejo vienas iš naujesnio modelio gaminamų lempų privalumų – veidrodinis padas. Jis labai gerai atspindi šviesą, todėl vienareikšmiškai pagerina polimerizavimo procesą.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių