Lietuvos senjorų čempionate – 10 gargždiškių

Panevėžyje vyko Lietuvos atviras senjorų meistrų sunkiosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo apie 100 senjorų iš Ukrainos, Izraelio, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Puikiai šiose varžybose rungėsi net dešimt senjorų iš Gargždų. Tarp moterų grupėje iki 35 metų svorio kategorijoje per 87 kg nugalėjo Gabrielė Solovej. Amžiaus grupėje iki 40 metų svorio kategorijoje iki 59 kg 2-ąją vietą iškovojo Viktorija Survilienė. Amžiaus grupėje iki 45 metų svorio kategorijoje iki 59 kg nugalėtoja tapo Diana Mačiūtė, o svorio kategorijoje iki 64 kg nugalėjo Kristina Basova. Amžiaus grupėje iki 50 metų svorio kategorijoje iki 60 kg nugalėtoja tapo žinoma maratono bėgikė Solveiga Urnikytė. Šaunuolės moterys, surandančios laiko treniruotėms, puikiai atstovauja Gargždams net tarptautinėse varžybose.
Vyrai taip pat neatsiliko nuo dailiosios lyties atstovių. Amžiaus grupėje iki 55 metų svorio kategorijoje per 109 kg nugalėtoju tapo Raimundas Averkinas. Kitas atletas Laimutis Daugėla toje pačioje amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje iškovojo 2-ąją vietą. Amžiaus grupėje iki 50 metų svorio kategorijoje iki 102 kg 2-ojoje vietoje buvo Evaldas Bitkeris. Amžiaus grupėje iki 40 metų svorio kategorijoje iki 73 kg nugalėjo Giedrius Martišauskas.
Varžybos buvo puikiai organizuotos, filmuojamos, nuostabios taurės, medaliai. Sunkiaatlečiai dėkoja Sporto centro direktoriui Vaidui Liutikui už suteiktą galimybę dalyvauti tokiame renginyje. Komandą ruošė sunkiosios atletikos treneris Edvardas Šauklys, jam talkino Europos čempionė Lijana Jakaitė.