„Magy žaislams“ – vieneri: 25 proc. nuolaida visoms prekėms penktadienį ir šeštadienį!

Vienerių metų gimtadienį švenčianti parduotuvė „Magy žaislai“ (Minijos g. 2, Gargždai) dalijasi dovanomis – šį penktadienį ir šeštadienį visoms prekėms taikoma net 25 proc. nuolaida! Parduotuvės šeimininkai Dalius ir Sonata Kurmanskiai dėkoja gargždiškiams, rajono gyventojams, kurie pamėgo „Magy žaislus“ ir kviečia nepraleisti progos įsigyti norimų žaislų už dar mažesnę kainą.

Parduotuvės šeimininkė Sonata apgailestauja, kad dėl karantino suvaržymų mažiesiems pirkėjams parduotuvės gimtadienio šventės surengti negali, tačiau nusprendė juos palepinti kita forma – 25 proc. nuolaida visoms prekėms!

Įveikė karantino išbandymą

11 metų žaislų versle besisukanti šeima turi žaislų parduotuves Kretingoje, Klaipėdoje, prekybos centre „Big“, taip pat prekiauja pigu.lt platformoje bei savo tinklalapyje. Gargžduose parduotuvė duris atvėrė iškart po pirmojo karantino. „Tuo metu pirkėjai buvo gana atsargūs, tačiau būtent Gargžduose prekyba vyko sėkmingiausiai. Dabar po antrojo karantino žmonių elgesys jau kitoks, visi buvo labai išsiilgę bendravimo“, – pastebėjo parduotuvės šeimininkė Sonata. Ji akcentavo dėkojanti visiems, kurie ateina, perka, palaiko smulkųjį verslą. Visa tai leido išgyventi karantino iššūkį ir vėl praverti duris. „Mes patys taip pat lankomės mažose parduotuvėlėse, kavinėse perkame kavą – taip ir sukasi ratas, vieni kitus palaikome“, – neabejoja pašnekovė.

„Magy žaislai“ parduotuvėje užtikrinti visi saugumo reikalavimai, pirkėjai priimami su vienkartinėmis kaukėmis, yra dezinfekcinio skysčio. Patalpos erdvios, tad saugūs atstumai taip pat išlaikomi. Žmonių skaičius normuojamas. „Čia tikrai daugiau saugumo nei prekybos centre“, – šypsodamasi pastebėjo S. Kurmanskė.

Asortimentą padiktuoja ir dukra

Po metų veiklos Gargžduose Sonata džiaugiasi galėdama pasakyti, kad Gargždų pirkėjai pamilo „Magy žaislus“, džiaugiasi turėdami didelį pasirinkimą vietoje. Dažnu atveju pasitaiko taip, kad nuvažiuoja į Klaipėdą ir grįžta prekių įsigyti vis tiek čia.

Prekių asortimentas labai didelis. Pavasarį itin paklausios judėjimo priemonės: dviračiai, elektromobiliai, paspirtukai – tiek paprasti, tiek skirti triukams. Rudenį prasideda lavinamųjų žaislų bumas. Ištisus metus „Magy žaisluose“ rasite daug lėlių, kosmetikos rinkinių mergaitėms, konstruktorių, mašinų, žaislų kūdikiams, įvairiausių smulkmenų, stresą malšinančių daikčiukų. Įvairūs maigomi žaislai daug nekainuoja, o vaikams suteikia nemažai džiaugsmo. Pavyzdžiui, sėdi mokinys prie kompiuterio, pavargsta, o miela maigoma smulkmena padeda šiek tiek atitrūkti, pailsinti žvilgsnį. „Mano tikslas yra sugrąžinti į parduotuves pradinukus, kurie patys ateina ir renkasi sau mielas smulkmenas. Visada patariame, padedame, siekiame šilto kontakto tiek su vaikais, tiek su tėvais ar seneliais, kuriems dažnai reikia tiesiog patarimo, ką padovanoti anūkams“, – pasakojo Sonata. Ji pati yra trijų vaikų mama, jauniausiajai dukrai 12 metų, tad būtent ji tėvams sufleruoja žaislų madas, yra parduotuvės „Magy žaislai“ įkvėpėja. O vyresnieji vaikai jau savarankiški: vyriausioji dukra gyvena Londone, sūnus – dvyliktokas.

Darželiai – geriausia reklama

Geriausia parduotuvės reklama – darželiai. Būtent jiems „Magy žaislai“ parduoda žaislų, o mažieji ugdytiniai vėliau grįžta dar ir su tėveliais. Gargždų parduotuvė iš kitų išsiskiria ir plotu. Čia yra vietos ir kūdikių lovelėms eksponuoti, tad būna, kad pirkėjai atvyksta ir iš Klaipėdos, Plungės pažiūrėti būtent šių prekių.

Parduotuvėje didžioji dalis prekių yra naujos, o kita dalis yra taip pat kokybiškos, tačiau, pavyzdžiui, su pažeista pakuote ir pan., dėl to ir pirkėjams siūloma kaina labai draugiška. „Aišku, tų prekių su defektais neturime tiek, kiek norėtume, nes karantinas paveikė logistiką. Tačiau vienoms durims prisivėrus, atsiveria kitos. Per 10 metų dirbame su patikimais partneriais iš Ukrainos, gauname žaislų ir iš Kinijos. Visi yra patikrinami sandėlyje. Kartais iš dviejų prekių padaroma viena. Tarkime, nutrūkęs elektromobilio laidelis, jį sutvarkius išeina puiki prekė, tarnaujanti mažųjų linksmybėms dar ilgą laiką. Dėl to save vadiname ir ekologišku verslu, neišmetame daikto, jei jį galima sutvarkyti“, – paaiškino Sonata.

Agnė ADOMAITĖ

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių