Melioruotų žemių savininkų žiniai

Informuojame, kad valstybės lėšomis remontuojami avarinės būklės melioracijos įrenginiai, kurie nuosavybės teise priklauso valstybei.

Jei dirbamos žemės paviršiuje laikosi vanduo, susidaro vandens lomos, užžėlusios ar apsemtos neveikiančios drenažo sistemos žiotys, vandens nuleistuvai ar pralaidos yra avarinės būklės, prašome kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyrių telefonu (8 46) 45 22 62, mob. telefonu 8 677 53 504, 8 612 46 286 bei elektroniniu paštu savivaldybe@klaipedos-r.ltaurelija.latakiene@klaipedos-r.ltjuozas.griauslys@klaipedos-r.lt.

Nustačius, kad žemės sklype yra valstybei nuosavybės teise priklausančių avarinės būklės melioracijos įrenginių, bus priimami prašymai juos remontuoti. Prie prašymo būtina pateikti žemės sklypo planą bei dokumentus, patvirtinančius žemės sklypo nuosavybės ar kitas jo valdymo teises. Melioracijos remonto eiliškumo sąrašai sudaromi vadovaujantis Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 22 d. sprendimu Nr. T11-99 patvirtintu Klaipėdos rajono melioracijos statinių avarinių gedimų šalinimo prioritetų nustatymo tvarkos aprašu.

Primename, kad valstybei nuosavybės teise priklauso: sureguliuoti upeliai, grioviai, kuriais vanduo nuteka nuo daugiau kaip vieno žemės savininko ar kito naudotojo sklypo, melioracijos statiniai, kanalizuoti grioviai ir drenažo rinktuvai, kurių skersmuo yra 12,5 cm ir didesni (jeigu jie yra įrengti už valstybės lėšas).

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių