„Minijos“ progimnazijos penktokės piešinys – tarp nugalėtojų

Gargždiškė Neringa Dargytė, „Minijos“ progimnazijos penktokė, žinią, jog tapo viena iš piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2021“ nugalėtojų, sutiko gana santūriai. VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuotame piešinių konkurse ji dalyvavo pirmą kartą.

„Pati važinėju pas senelius kaime dviračiu, dėviu šalmą ir žinau, kad taip yra saugu. Savo piešinyje pavaizdavau berniuką, kuris vienoje piešinio dalyje be šalmo, o kitoje – su šalmu“, – pasakojo penktokė Neringa, dalyvauti konkurse paskatinta mokytojos Laimos Sukurienės. Mergaitė prisipažino, kad patinka piešti, tačiau neprisiminė, ar yra kada anksčiau siuntusi piešinius konkursui.

Piešinius VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuotam piešinių konkursui pateikė dar aštuoni „Minijos“ progimnazijos penktokai, o iš visos Lietuvos mokyklų varžėsi net 967 piešinių autoriai. Nugalėtojais tapo šeši skirtingų mokyklų moksleiviai. Jų kūriniai iki spalio mėnesio bus perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų. Konkretūs paviljonai bus išrinkti pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąjį rajoną, vietovę.

Pasak Kelių direkcijos vadovo Remigijaus Lipkevičiaus, dalyvių aktyvumas parodo, kad daugumai rūpi kurti ir gražesnę, ir saugesnę eismo aplinką mūsų šalyje: „Tikimės, kad vaizdžiai, kūrybiškai primintos saugaus eismo taisyklės pasieks daugybę eismo dalyvių, o tuo pačiu vietos gyventojus džiugins atnaujinti bei pagražinti autobusų laukimo paviljonai.“

Konkursu  „Saugus eismas kelyje 2021“  siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugų eismą mūsų keliuose ir gatvėse – skatinti kiekvieną žmogų, dalyvaujantį eisme, elgtis atsakingai ir dėmesingai, priminti atšvaitų segėjimo būtinybę pėstiesiems, o diržų svarbą – važiuojantiems automobiliu. Taip pat ne tik elgtis pagarbiai vienam su kitu, bet ir saugoti visų sveikatą bei gyvybę.

Laima ŠVEISTRYTĖ

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių