Mokyklinių egzaminų rezultatai – rajone dešimtukai iš menų ir technologijų

Šalyje jau paskelbti apibendrinti mokyklinių brandos egzaminų (MBE) rezultatai. Juos laikė 14,1 tūkst. kandidatų. „Banga“ domėjosi, kaip sekėsi Klaipėdos rajono abiturien­tams.
Pasak Nacionalinės švietimo agentūros, pagrindinėje egzaminų sesijoje vyko 4 mokykliniai egzaminai (lietuvių kalbos ir literatūros, tautinių mažumų gimtųjų kalbų (baltarusių, rusų), muzikologijos), dar 2 mokyklinius egzaminus (menų ir technologijų) abiturientai laikė iki prasidedant egzaminų sesijai. Mokiniai savo asmeninius egzaminų rezultatus gali sužinoti savo mokyklose.
Priminsime, kad norintys gauti brandos atestatą turi išlaikyti 2 brandos egzaminus: privalomą lietuvių kalbos ir literatūros ir dar vieno pasirinkto dalyko brandos egzaminą arba atlikti brandos darbą. Pagrindinės egzaminų sesijos rezultatus planuojama paskelbti ne vėliau kaip iki liepos 12 d.
Kaip „Bangai“ komentavo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Mickienė, lietuvių kalbos ir literatūros MBE laikė 20 kandidatų. 2 iš jų brandos egzamino neišlaikė, 10 – gavo 4 balus, 7 – 5 balus ir tik 1 – surinko 8 balų įvertinimą. Pasak vyr. specialistės, 9-10 balų įvertinimo negavo nė vienas moksleivis.
Tačiau geriau sekėsi menų bei technologijų mokykliniuose brandos egzaminuose. „Menų MBE laikė 18 abiturientų: 6 kandidatų įvertinimai – 9 balai; 12 – 10 balų. Technologijų MBE laikė 18 abiturientų ir gavo šiuos įvertinimus: 1 kandidatas surinko 7 balus; 1 – 8 balus; 4 – 9 balus, 12 – 10 balų“, – mokyklinių brandos egzaminų situaciją rajone pristatė R. Mickienė.
Šiemet Klaipėdos rajone egzaminus iš viso laiko 213 abiturientų.
Gabrielė ČIUNKAITĖ 
Asociatyvi nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių