Muitinės pareigūnai sulaikė iš Honkongo į Baltarusiją gabentas kartoninių cigarečių pakelių ruošinių klastotes

Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnai Malkų įlankos jūrų uosto poste sulaikė iš Honkongo atkeliavusį krovinį. Dokumentuose buvo nurodyta, kad konteineryje gabenamos kartoninės dėžutės cigaretėms, prekių gavėju nurodyta įmonė Baltarusijos Respublikoje, Minske. Krovinio muitinį tikrinimą atlikę muitinės pareigūnai aptiko, kad gabenami kartoniniai cigarečių pakelių ruošiniai yra pažymėti „Kent“ ir „Bond“ prekių ženklais. Kilus įtarimui, kad prekės galimai pažeidžia intelektinės nuosavybės teises, krovinys buvo sulaikytas. Iš viso sulaikyta 3 mln. 785 tūkstančiai vienetų kartotinių cigarečių pakelių ruošinių, krovinio bendras svoris didesnis nei 16 tonų 700 kilogramų.

Prekės buvo sulaikytos š. m. vasario 3 dieną. Apie galimai aptiktas klastotes muitinės pareigūnai informavo prekių ženklų atstovus. Atkreiptinas dėmesys, kad cigarečių pakelių ruošiniai atrodė puikios kokybės ir tik atlikus ekspertizę buvo patvirtinta, kad tai yra klastotės.

Vasario 25 d. Klaipėdos teritorinė muitinė priėmė sprendimą dėl sulaikytų intelektinės nuosavybės teises pažeidžiančių prekių konfiskavimo ir sunaikinimo. Skaičiuojama, kad sulaikius suklastotus kartoninių cigarečių pakelių ruošinius užkardyta žala viršija 1 mln. 135 tūkst. eurų.

Klaipėdos teritorinės muitinės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių