Padėka Klaipėdos rajono ir Rietavo savivaldybės pareigūnams

Klaipėdos apskrities VPK gautos padėkos Klaipėdos rajono ir Rietavo savivaldybės pareigūnams už operatyviai ir profesionaliai atliktą darbą.

„Noriu  labai nuoširdžiai PADĖKOTI Klaipėdos rajono policininkėms Andrai Beržinienei ir Gintarei Matikonytei už operatyvumą – labai greitai atvažiavo, nuramino, suprantamai išaiškino teisine įvykių eiga ir operatyviai surado savivaliautojus. Labai džiaugiuosi, kad Lietuvą saugo tokios nuostabios, žavios, savo darbą puikiai išmanančios policininkės!!! Jų dėka jaučiu, kad gyventi Lietuvoje yra saugu ir ramu. Pagarba Lietuvos Policininkėms – taip profesionaliai atliekamos pareigos tikrai labai stipriai kelia pasitikėjimą Lietuvos policija! Labai labai AČIŪ Andrai ir Gintarei“, – rašo padėką atsiuntęs asmuo.

Už operatyviai išaiškintą vagystę dėkojama ir Rietavo savivaldybės pareigūnams:

„Rietavo policijos komisariato kolektyvui noriu tarti AČIŪ už greitą ir profesionalų darbą, išsiaiškinant ir sulaikant įtariamąjį vagyste. Ačiū ir už patarimus kaip elgtis tokioje situacijoje. Artėjančių Šv. Velykų proga sveikinu visą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvą. Ačiū Jums už Jūsų profesionalumą ir gerą darbą. Sėkmės tarnyboje“, – rašo padėką atsiuntęs pilietis.

Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių