Pašėlęs vasaros nuotykis vaikų stovykloje Dinozaurų parke Radailiuose

Vasara – atostogų metas. Tad padėkite vaikams ją praleisti smagiai ir patirti nepakartojamus nuotykius. „Vasaros stovyklos Dino parke“ nepalieka abejingų: čia yra daug juoko, pašėlusių pramogų ir žaidimų, išbandymų, kūrybiškų užsiėmimų, o svarbiausia – stovyklautojai susiranda naujų draugų. Kiekvieną dieną vaikus lepiname subalansuotu ir sveiku maistu, kuris patenkina net ir vegetarišką skonį. Po stovyklos vaikai yra apdovanojami firminėmis maikutėmis ir vardiniu abonementu, todėl Dino parką jie gali nemokamai lankyti kasdien iki pat rudens.

Nesibaigiančios pramogos

Vasaros stovykla Dino parke yra praturtinta skirtingomis pramogomis, kurios neleidžia nuobodžiauti. Čia vaikai važinėja turbo mašinėlėmis ir traukinukais, šėlsta karuselėse, šokinėja ant batutų, maudosi baseine, karstosi medžiuose, dalyvauja vandens mūšiuose ir putų šou. Stovyklautojai taip pat pasineria į galvosūkių apipintus išbandymus „Cosmo veidrodžių labirinte“ bei atsipalaiduoja „5D kino teatre“ žiūrėdami nuotykių filmus ir valgydami spragėsius.

Fizinio aktyvumo skatinimas

Ši aktyvi pramoga ypač naudinga tiems, kurie stokoja kūrybiškumo, ką galima nuveikti gamtoje. Todėl vasaros stovykla Dino parke gali padėti pamilti lauko pramogas ir skatinti vaikus daugiau laiko praleisti žaidžiant su draugais kieme. Kiekviena diena „Vasaros stovykloje Dino parke“ prasideda nuo rytinės mankštos, nuotaikingų šokių, nutrūktgalviško laukinės gamtos pažinimo, kuris skatina stovyklautojų susidomėjimą ne tik gyvūnais, bet ir parke žaliuojančia augalija. 

Stovyklautojai taip pat prisiliečia ir prie skautiško gyvenimo: išmoksta skaityti ir orientuotis pagal žemėlapį, rišti mazgus bei įkurti laužą, kuriame kepami skaniausi pasaulyje zefyrai. Vaikai atlieka aktyvias estafetes ir dalyvauja „Olimpinėse žaidynėse“ komandomis, todėl kiekvieno dalyvio indėlis yra svarbus. Veiklų metu stovyklautojai renka auksines monetas, už kurias gali įsigyti gaivinančių ledų arba šerbeto.

Įtraukiančios edukacijos

Stovyklos Dino parke yra ne tik linksmos, bet ir suteikiančios žinių. Jose vaikai ieško ir tyrinėja dinozaurų fosilijas, mokosi gaminti griaučius, išbando savo jėgas pučiant gigantiškus muilo burbulus, varžosi protmūšiuose, lavina savo kūrybiškumą pinant draugystės apyrankes, piešiant kojomis ir dalyvaujant talentų šou pasirodymuose.

Laisvų vietų skaičius sparčiai tirpsta. 5 dienų stovykla yra skirta 6-12 metų nutrūktgalviams. Nepraleiskite progos ir padovanokite savo vaikams didžiausią vasaros nuotykį „Vasaros stovykloje Dino parke“. Jie už tai jums bus labai dėkingi. Registracija į stovyklą vyksta čia: https://dino.lt/stovyklos/

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių