Pasitinkant Vasario 16-tąją tarnyboje pasižymėjusiems Klaipėdos apskr. VPK pareigūnams įteikti apdovanojimai

Artėjančios Vasario 16-tosios – Valstybės atkūrimo dienos proga Klaipėdos apskr. VPK salėje susirinkę pareigūnai sugiedojo Lietuvos Respublikos himną, juos šia proga sveikindamas Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas Vasario 16-tąją ragino švęsti džiugiai ir prasmingai, akcentavo, kad įtemptos geopolitinės padėties fone ypač turime branginti iškovotą laisvę ir vieni kitus, kad tik būdama nepriklausoma valstybe Lietuva galėjo tapti Europos Sąjungos ir NATO nare, o tai šiuo metu suteikia papildomo saugumo jausmą.

Šios šventės proga kai kuriems Klaipėdos apskr. VPK pareigūnams įteikti medaliai ir padėkos už nepriekaištingą tarnybą, ištarnautus metus ar itin gerus rezultatus tarnyboje. Už glaudų ir produktyvų bendradarbiavimą Lietuvos policijos generalinis komisaras trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanojo ir du Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorus.

Renginio metu su karingųjų pajūrio žemių šeimininkų – kuršių genties istorija supažindino kuršių genties istorijos ir kultūros rekonstrukcijos klubo „Pilsots“ atstovai. Pareigūnai galėjo gyvai apžiūrėti tiksliai pagal kapinynuose rastus artefaktus rekonstruotus kuršių ginklus, papuošalus, sužinoti apie jų buitį, papročius ir pasiekimus, turėjusius įtakos tolimesnei Lietuvos istorijos raidai.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių