Policijos pareigūno profesija domėjosi itin daug renginio „Karjeros regata“ lankytojų

2022-04-08 Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje vykusioje „Karjeros regatoje“ Klaipėdos apskrities policijos stendas sudomino itin daug lankytojų. Moksleiviai galėjo apžiūrėti tarnybines transporto priemones, tarp jų ir naujausią, itin greitą BMW motociklą,  pareigūnų naudojamą ginkluotę, mobiliojo būrio ekipuote, susipažinti su nusikaltimų vietose įkalčius fiksuojančių kriminalistikos ekspertų įranga ir priemonėmis, kita Kriminalinės ir Viešosios policijos veikla.

Motyvuoti ir pasirengę įsilieti į policijos pareigūnų gretas Lietuvos Respublikos piliečiai, jau turintys bet kokios krypties aukštąjį išsilavinimą, pirminės grandies policijos pareigūnais gali tapti baigę 6 savaičių trukmės intensyvius įvadinio mokymo kursus Lietuvos policijos mokykloje.

O turintys vidurinį ar aukštesnįjį išsilavinimą, nepriekaištingos reputacijos, sveiki ir fiziškai stiprūs jaunuoliai gali rinktis 1 metų trukmės policininko modulinę mokymo programą Lietuvos policijos mokykloje.  

Laimėjusiems atranką mokslas ir apgyvendinimas bendrabutyje yra nemokami, skiriama stipendija ir garantuojama darbo vieta.

Daugiau informacijos: www.stokipolicija.lt

Ginti. Saugoti. Padėti.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių