Rajone – ir šūviai, ir pasipriešinimas pareigūnams

Asociatyvi nuotr.

Paskutinėmis dienomis Klaipėdos rajone, kaip skelbia Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, buvo gausu įvykių.


Birželio 4 d. apie 3.10 val. Trušelių kaime vyras, g. 1965 m., bandydamas sulaikyti neteisėtai jo privačiame vandens telkinyje žvejojančius asmenis, iš teisėtai laikomo 9 mm kalibro pistoleto „Glock“ iššovė 3–4 šūvius. Įvykio metu nukentėjo 1979 m. gimęs vyras. Suteikus medicininę pagalbą ligoninėje, jis išleistas gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 2 d. 7 p. Gargžduose tądien fiksuoti du įvykiai: pasipriešinimas pareigūnui ir vagystė. 15.58 val. P. Cvirkos g., daugiabučio laiptinėje, sulaikomas 1990 m. gim. vyras priešindamasis ranka vieną kartą trenkė policijos pareigūnei. Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 286 str. Tą pačią dieną Gargžduose pavogtas dviratis „Hummer“, kuris buvo paliktas prirakintas. Žala 420 eurų.
Apie 17.57 val. Venckų k. automobilio „Audi A4“ vairuotojui, gim. 1995 m., nustatytas 2,87 prom. neblaivumas. Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Birželio 6 d. apie 21.16 val. Kretingalėje policijos pareigūnams atvykus į iškvietimą dėl viešoje vietoje girtaujančių asmenų, vienas iš jų nevykdė teisėtų policijos pareigūno reikalavimų bei aktyviais veiksmais priešinosi pareigūnams. Klaipėdos r. PK pareigūnas (g. 1995 m.) dėl sužeidimo gydomas ambulatoriškai. Neblaivus (2,13 prom.) įtariamasis (g. 1975 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių