Rajone – keturios „Šauniausios mokytojos 2020“

„Lietuvos ryto“ skelbtame respublikiniame konkurse „Šauniausias mokytojas 2020“ nominuotos net trys mūsų mokyklos pedagogės, taip pat Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos mokytoja. Šia žinia norime su visais pasidžiaugti.

Dėkojame visiems mūsų mokyklos draugams, esamiems ir buvusiems mokiniams, kolegoms, nes jų aktyvaus balsavimo dėka minėtame konkurse „Šauniausias mokytojas 2020“ išrinktos nominantės. Labiausiai nudžiugino muzikos mokytojos Rasos Linkienės pripažinimas, už kurią atiduota 84 837 balsai ir ji tapo 2-osios vietos nugalėtoja. Konkurso rėmėjai Rasai dovanoja personalinį kompiuterį, taip pat ir jai, jos ugdytinių klasei bei lydintiems mokytojams – vienos dienos pramogas Druskininkų vandens parke.

3b klasės vadovė Virginija Milaknienė su 338 balsais konkurse užėmė 73-iąją vietą, o 4c klasės vadovė Vaidutė Mažeikienė su 108 balsais tapo 258-ąja iš 302 pateiktų personalijų. Taip pat minėtame konkurse dalyvavo Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos mokytoja Gitana Mizgerienė. Ji yra 163-ioje vietoje su 176 patiktukais.

Linkime kuo geriausios kloties mūsų šauniosioms mokytojoms.

Egidijus ŽIEDAS

Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos direktorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių