Saulės elektrinė dovanų – ilgalaikė parama nepasiturintiems

Vakarų Lietuvos gyventojai aktyviai dalyvauja žaidime „Dovanų – saulės elektrinė“. Per penkias dienas akcijoje užsiregistravo arti pusšimčio dalyvių iš Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo rajonų.
Vakarų Lietuvoje veikianti bendrovė „Saulės mainai“ ieško nepasiturinčios ar likimo nuskriaustos šeimos, kuriai galėtų padovanoti ir sumontuoti 5000 eurų vertės saulės elektrinę ir taip artimiausius 25 metus padėti sutaupyti elektrai skirtas išlaidas.


Dalyvauti atrankoje gali nepasiturinčios šeimos iš Klaipėdos, Kretingos, Plungės, Šilutės, Skuodo rajonų, turinčios nuosavą būstą ir tinkamą stogą saulės elektrinės įrengimui. Tereikia užpildyti anketą internete ir motyvaciniame laiške įvardinti, kodėl siūlomai šeimai reikalinga ilgus metus kasdienę naudą teiksianti dovana.
Jei patys pažįstate tokią šeimą, paraginkite ją užsiregistruoti, ar užregistruokite patys – nuosava saulės elektrinė teiks ilgalaikę paramą ir naudą nepasiturintiems.

Saulės elektrinė – ilgalaikė nauda
Kaip teigia akciją organizuojančios bendrovės „Saulės mainai“ vadovas Tomas Račkauskas, siekiama padovanoti saulės elektrinę nepasiturinčiai šeimai, kuriai išties reikšmingai padėtų ilgalaikė parama – kasdien mažesnės išlaidos elektrai.
„Norime reportažais socialiniuose tinkluose parodyti, kad saulės elektrinę įsirengti yra paprasta ir nesudėtinga, o vėliau kelerius metus seksime ir viešai dalinsimės informacija, kiek elektros energijos pagamino padovanota elektrinė ir kiek atrinktai šeimai pavyko sutaupyti, sakė T.Račkauskas. – Visuomenė vis labiau domisi saulės energetika, bet ne visi sau gali leisti rinktis ekologišką energijos šaltinį, kuris padeda ir saugoti planetą, ir ženkliai sutaupyti. Pavyzdžiui, Aplinkos projektų valdymo agentūra iki birželio 1 d. laukia paraiškų iš mažesnes pajamas gaunančių gyventojų, norinčių įsirengti saulės elektrinę (galima gauti iki 85 proc. saulės elektrinės įrengimo išlaidų kompensaciją), tačiau šiuo metu susidomėjimas šia paramos forma – nepakankamas. Mūsų žiniomis, bus panaudota tik pusė šiam tikslui skiriamų lėšų, todėl būtina raginti ir socialiai remiamus gyventojus naudotis saulės energija ir skiriama parama bei skatinimu“, – teigė T.Račkauskas.

Dalyvauja iššūkių patiriančios šeimos
Akcijoje „Dovanų – saulės elektrinė“ aktyviausiai registruojasi Klaipėdos, Kretingos, Šilutės rajonų gyventojai. Iki šiol motyvacinius laiškus „Saulės mainams“ daugiausiai rašė daugiavaikės, vaikus su negalia auginančios šeimos, senjorai.
Tačiau galimybė laimėti saulės elektrinę sudomino ir iš užsienio sugrįžusiais šeimas, kuriančias gyvenimą Lietuvoje, ir vidutines pajamas gaunančias šeimas, gyvenančias namuose, kurie šildomi vien elektra.
Dalyvauti „Saulės mainų“ akcijoje nepasiturinčios šeimos gali iki gegužės 19-osios. Tereikia užpildyti anketą internete www.saulesmainai.lt/laimek-elektrine. Atrinkta šeima bus paskelbta gegužės 22-ąją ir jau birželį jų namuose elektros energiją gamins saulės elektrinė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių