Savaitė Savivaldybėje

Programa
Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas pasirašė policijos pareigūnų pritraukimo programą. Joje numatyta, kad pareigūnas, paskirtas dirbti Klaipėdos rajone, gaus vienkartinę 4 tūkst. eurų išmoką, o asmeniui, besiruošiančiam tapti policijos pareigūnu, per visą pirminio policijos profesinio mokymo, įvadinio mokymo ar studijų laikotarpį bus mokama mėnesinė 250 eurų skatinamoji išmoka.

Laivyba
AB Vidaus vandens kelių direkcija ir Klaipėdos rajono savivaldybė priėmė sprendimą suprojektuoti ir pastatyti naują šliuzą-reguliatorių Drevernos upės senvagėje, kuris užtikrins laivybos potencialo išnaudojimą šiame regione.


Modernizacija
Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime dėl Gargždų kultūros centro modernizavimo.

Tradicija
Trečiadienį meras Bronius Markauskas ir vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė dalyvavo Lietuvos vėliavos pakėlimo ceremonijoje skverelyje prieš autobusų stotį.

Statyba
Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius dalyvavo pasitarime dėl Gargždų autobusų stoties.

Komisija
Vyko Socialinio būsto komisijos posėdis, kuriame dalyvavo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Renginys
Gargžduose startavo Lietuvių kalbos dienos – J. Lankučio viešojoje bibliotekoje įvyko atidarymo renginys, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas ir jo pavaduotojos Ligita Liutikienė bei Violeta Riaukienė. Jo metu pasirašyta sutartis, davusi pradžią Lietuvių kalbos dienoms.

Klaipėdos rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių