Savaitė Savivaldybėje

Susitikimai

Meras Bronius Markauskas dalyvavo susitikimuose su UAB „Mars Lietuva“, Klaipėdos universiteto, aviakompanijos „Air Baltic“ atstovais.

Socialinės paslaugos ir kompensacijos

Vyko pasitarimas dėl 2024 m. planuojamų socialinių paslaugų, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas ir vicemeras Vytautas Butkus.

Vicemerė Violeta Riaukienė dalyvavo pasitarime dėl dalinių kompensacijų skyrimo už buitinių nuotekų valymo įrenginių įrengimą.

Infrastruktūra

Vyko pasitarimas dėl vandentvarkos objektų plėtros plano Klaipėdos rajone, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas ir vicemerė Jolanta Kitra.

Meras Bronius Markauskas, vicemerai Vytautas Butkus, Jolanta Kitra ir Violeta Riaukienė dalyvavo pasitarime dėl dviračių takų plėtros Klaipėdos rajone.

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl Klaipėdos rajono gyventojų buitinių nuotekų tvarkymo sistemų patikrinimo.

Regionas

Vyko Klaipėdos regiono plėtros tarybos visuotinis dalyvių susirinkimas. Jame dalyvavo meras Bronius Markauskas.

Vizitas

Meras Bronius Markauskas, vicemerai Vytautas Butkus ir Violeta Riaukienė lankėsi Šiaulių rajono savivaldybėje.

Švietimas

Vyko pasitarimas dėl Ketvergių priestato projektinių pasiūlymų, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerės Jolanta Kitra ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Diskusija

Vicemeras Vytautas Butkus dalyvavo diskusijoje „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas: Galimybės jaunimui ir jų pritraukimas“.

Dalyvaujamasis biudžetas

Vyko Dalyvaujamojo biudžeto darbo grupės posėdis, kuriame dalyvavo Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių