Savaitė Savivaldybėje

Infrastruktūra

Šią savaitę vyko pasitarimai dėl Gargždų daugiafunkcio sporto centro statybos, Veiviržėnų kultūros centro projektavimo, Sendvario daugiafunkcio centro projektinių sprendinių, modulinio darželio statybos Dercekliuose, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos stadiono projektinių pasiūlymų bei pačios gimnazijos modernizavimo darbų. Juose dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerė Jolanta Kitra, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Keliai ir transportas

Vicemerė Jolanta Kitra dalyvavo pasitarimuose dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos įgaliojimų bei dėl Rasos g. Gargžduose rekonstravimo.

Meras Bronius Markauskas ir  vicemerė Jolanta Kitra susitiko su AB „Keleivinis transportas“ atstovais aptarti susisiekimo klausimų.

Švietimas

Vicemerė Violeta Riaukienė dalyvavo Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjungos Klaipėdos rajono susivienijimo ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje.  

Atliekų tvarkymas

Meras Bronius Markauskas ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas susitiko su Klaipėdos rajono atliekų tvarkymo centro atstovais.

Vanduo

Vyko pasitarimas dėl geriamojo vandens saugos ir kokybės Klaipėdos rajone. Dalyvavo meras Bronius Markauskas ir vicemerė Jolanta Kitra.

Lygios galimybės

Vicemeras Vytautas Butkus dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos lygių galimybių veiksmų plano rengimo darbo grupės posėdyje.

Turizmas

Vyko išvažiuojamasis darbo grupės posėdis dėl turistinio maršruto „Siena tarp Didžiosios ir Mažosios Lietuvos Klaipėdos rajone“. Dalyvavo vicemerai Vytautas Butkus ir Violeta Riaukienė.

Apdovanojimai

Meras Bronius Markauskas kartu su vicemere Violeta Riaukienė susitiko ir apdovanojo Sendvario seniūnijos vaikus, tapusius Lietuvos Shindokai-kan karatė federacijos kumitė čempionato čempionais ir vicečempionais.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių