Savaitė Savivaldybėje

Posėdžiai

Vyko neeilinis Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojai Vytautas Butkus, Jolanta Kitra ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Priekulės pirminio sveikatos priežiūros centro stebėtojų tarybos posėdyje dalyvavo mero pavaduotojas Vytautas Butkus.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė dalyvavo Kultūros tarybos ir žymių žmonių, istorinių datų, įvykių atminimo įamžinimo komisijos posėdžiuose.

Vizitai

Klaipėdos rajone lankėsi Aplinkos apsaugos ministerijos ministras Simonas Gentvilas. Su juo susitiko meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Jolanta Kitra ir Violeta Riaukienė.

Mero pavaduotoja Jolanta Kitra lankėsi Žemės ūkio ministerijoje, kur vyko pasitarimas dėl melioracijos statinių nurašymo urbanizuotose teritorijose.

Diskusija

Meras Bronius Markauskas dalyvavo diskusijoje „Lietuvos regionų iniciatyvos diasporai: bendradarbiavimo patirtys“.

Pasitarimai

Vyko pasitarimas dėl Karklės kaimo viešosios teritorijos – „Žvejo aikštės“ infrastruktūros išvystymo ir tvarkymo. Jame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Jolanta Kitra ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Mero pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo susitikime su savivaldybėmis dėl socialinio būsto pirkimų.

Mero pavaduotojai Vytautas Butkus ir Jolanta Kitra dalyvavo pasitarime dėl Antkopčio tvenkinio ir Vėžaičių seniūnijos priešgaisrinių rezervuarų.

Pasitarime su VšĮ Klaipėdos keleivinis transportas atstovais dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotoja Jolanta Kitra ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių