Skaudi gydytojo A. Albertjano netektis

Klaipėdos rajono visuomenė liūdi dėl savaitgalį paskelbtos skaudžios žinios apie žinomo gydytojo, gargždiškio, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nario, Klaipėdos armėnų bendruomenės „Van“ pirmininko Alberto Albertjano (54 m.) mirtį po netikėtai užklupusios sunkios ligos.

A. Albertjanas ir Klaipėdoje, ir Vakarų Lietuvoje buvo žinomas gydytojas, anesteziologas-reanimatologas. Jis buvo Klaipėdos universitetinės ligoninės Skausmo skyriaus vedėjas. Vėliau įkūrė ir vadovavo privačioms klinikoms Klaipėdoje bei Vilniuje, taikė ozono terapijos gydymo metodą.

A. Albertjano gimtinė – Armėnija, Giumri miestas, buvęs Leninakanas. Alberto tėvai buvo medikai, tokį pat profesijos kelią pasirinko ir jis. A. Albertjanas į Kauno medicinos institutą įstojo 1985 m., vėliau buvo paimtas į kariuomenę. Tarnavo Tbilisyje ir Azerbaidžane, Nachičevanėje. Į studijas Kaune sugrįžo 1987 m. lapkritį. Baigęs studijas Albertas kartu su žmona Naira, taip pat gydytoja, pradėjo dirbti Gargždų ligoninėje, buvo visuomeniškai aktyvus, gerai išmoko lietuvių kalbą, perprato ir žemaičių tarmę.

A. Albertjanas prisimenamas kaip veiklus, optimistinės prigimties, pareigingas ir atsakingas žmogus, kuris buvo pasirengęs padėti kitiems.

Gyvendamas Gargžduose Albertas su žmona Naira užaugino tris dukteris – Kristiną, Anį ir Mariamą. Duodamas interviu žiniasklaidai A. Albertjanas akcentuodavo savo ilgesį ir meilę Armėnijai, tačiau daugiau nei trisdešimt metų gyvendamas Lietuvoje, Gargžduose, jis tvirtai įleido šaknis ir sakė: „Čia man gera gyventi, čia mano vaikų gimtinė.“

Bangos“ inf.

2 Komentarai

  • Uzuojauta seimai ir artimiesiems…..AtA….

  • Būk, Albertai! Tu esi pažangesniam pasaulyje, juk tu žinai ką noriu pasakyti. Ačiū tau už pažintį su Vlad, delfinų išsaugojimo pasaulyje lyderiu, taip pat už Visatos 528 dažnius tavo klinikose, draugystę, mokslo pažangą ir meilę žmonėms. Mane nustebino tavo susidomėjimas Vydūnu, nors turi Armėnijoje puikų draugą mokslininką šioje srityje, ačiū už jo piešinius kalendoriuje, kurį man padovanojai. Tęskime savo misiją, aš kol kas dar pabūsiu materialioje substancijoje šiame pasaulyje. Klestėk!
    Pagarbiai Vilimantas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių