Sulaikyta keliais padegimais Kretingos rajone įtariama moteris

Pastarosiomis dienomis Kretingos rajone, Padvariuose, kilo keli gaisrai, kurių priežastis greičiausia buvo padegimai.

2022-05-19 apie 18.54 val. Kretingos rajono PK gavo pranešimą, kad Padvariuose keliose vietose dega pievoje žolė ir krūmokšniai, o netoli esančioje daržinėje užsidegė malkos. 2022-05-20 apie 11.22 val. policijai pranešta, kad atvira liepsna dega prie kapinių Padvariuose stovintis biotualetas, o apie 13.23 val. – kad vėl prieš dieną liepsnojusi daržinė. Dar vieną pranešimą apie kaimynystėje degantį ūkinį pastatą Kretingos rajono pareigūnai gavo 2022-05-21 apie 23.04 val.

Tikslias gaisrų kilimo priežastis nustatys ekspertai, tačiau neatmetama padegimo versija. Kretingos r. PK pareigūnai įtarę, kad padegimus galėjo įvykdyti 1985 m. gimusi Kretingos r. gyventoja, moterį sulaikė. 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu (pagal LR BK 187 str. 2 d.). Už tai gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių